[ Outline ] · Standard · Linear+

> Čemu Služi Forum?....., Ajmo realno....

Iva
post Aug 20 2008, 02:38 PM
Post #1





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Bude neki lep, koristan, zanimljiv ili štajeveć topic, traje nedelju-dve, i prc - mrtvilo.
Bude neki topic gde se svi vređamo i prozivamo, traje dok ga administratori ne lockuju jer preterasmo...

Čemu to?! Čemu netolerancija, provokacije, infantilne uvrede na račun drugih... Zašto neki ljudi jednostavno ne znaju ispoštovati tuđe mišljenje?

Evo, recimo ja, ne volim takozvane "narodnjake". Pa ne otvaram topic da pljujem po tome. Ali zato se nađe neko ko će otvoriti topic da popljuje Metal, jer eto, metal je seme zla i slušaju ga sotonjare. Ili, kad bi neko ko voli i sluša određenu muziku otvorio topic posvećen tome, sigurno se ne bih iz strane u stranu zamarala time kako je to nekvalitetna muzika - iako je to moj stav. Napisala bih verovatno šta mislim o tome eto da se javim ali ne bih dolazila da *****m stalno jer nema smisla. Ko voli nek izvoli, dok god mene ne ugrožava, OK je.
I da napomenem - jedno je kad su u pitanju neki argumenti, tipa kad bi neko otvorio topic "Zemlja je ravna ploča", gnjavila bih ako treba i "iz strane u stranu" dok ne skuži da živi u zabludi; a drugo je kad je u pitanju neka subjektivna odluka (tipa muzika) koja se može popljuvati samo nekim drugim subjektivnim mišljenjem utemeljenim na iskustvu, onome što nam je neko rekao, ili šta već.

Vreme teče, samo mrtvi i glupi ne menjaju svoje mišljenje. I ja promenih mnogo stavova dok nisam postala ova koja jesam sada. Ali ovoliko srati koliko sranja ima ovde je stvarno preterano. I smara.



Ako se tolerišemo onda se tolerišemo.
Ako se ne tolerišemo onda smo budale.


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
Iva   Čemu Služi Forum?.....   Aug 20 2008, 02:38 PM
little-kathy   RE: Čemu Služi Forum?.....   Aug 20 2008, 02:46 PM
maca   RE: Čemu Služi Forum?.....   Aug 22 2008, 01:38 PM
Maestro   RE: Čemu Služi Forum?.....   Sep 20 2008, 09:11 PM
SBS   RE: Čemu Služi Forum?.....   Aug 27 2008, 10:11 PM
Iva   RE: Čemu Služi Forum?.....   Aug 27 2008, 11:58 PM
Legenda   RE: Čemu Služi Forum?.....   Aug 28 2008, 09:52 AM
username   RE: Čemu Služi Forum?.....   Aug 28 2008, 10:24 AM
maca   RE: Čemu Služi Forum?.....   Aug 28 2008, 08:52 PM
VEX   RE: Čemu Služi Forum?.....   Aug 29 2008, 12:03 PM
Pavle   RE: Čemu Služi Forum?.....   Sep 20 2008, 09:19 AM


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: