[ Outline ] · Standard · Linear+

> Zajednicki Pismeni Iz Analize 2008, Kako ste uradili <_<?

Hannibal Lecter
post Jun 2 2008, 01:00 PM
Post #1





Group: Članovi
Joined: 15-October 06
From: People's Democratic Republic of Konjarnik
Member No.: 154
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Ilija Ivanišević
Škola/Razred: Fizički fakultet, B smer, I godina,



Dakle kako ste uradili zajednicki pismeni iz analize? dry.gif

Sta uopste mislite o tome, da li je to dobar "pokazatelj znanja", da li bi bilo bolje da je klasican pismeni, da li je malo 3 sata za 20 zadataka, da li radite sve zadatke ili nabadate logicki resenje...

Ja cu dobiti 3 i ocu da ispizdim jer sam sve izgresio na glupostima a najlakse zadatke sam radio pola sata dry.gif mad.gif dry.gif

Po meni je ovo veliko sranje jer prosto:
1. 9 minuta po zadatku je malo da bi se zadatak ljudski uradio, pogotovu zato sto gotovo da nema onih zadatak koji se resavaju za minut...
2. moze kod pola zadataka bukvalno da se ubode resenje, pa se ni ne isplati regularno raditi zadatke...
3. uvek se daju neke cake i fore koje su toliko glupe i ako ne provalis neki mali ****** uslov ode ti ceo zadatak rolleyes.gif

Po meni bi trebala da postoji opcija 2, da ljudi koji zele mogu da biraju da rade "normalni pismeni" iz analize koji bi se radio 3 sata (sigurno bi izabrao taj smile.gif ).

Ja u principu prvo uradim one zadatke kod kojih odmah vidim resenje, pa se onda vracam iz pocetka i pokusavam da uradim i ostale, a ako ne znam onda pokusam logicki da resim zadatke...



--------------------
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold
And if you listen very hard
The truth will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Svi me žele, a ja sam nedodirljiv!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post



Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: