11 Pages  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Odnosi, Muško-Ženski odnosi i opšta diskusija...

c1k4_ml3kc3
post Jul 9 2007, 12:37 PM
Post #1





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Šta mislite o Fenserima? Šta mislite o maminim i tatinim sinovima kojima roditelji kupuju kola? Šta mislite o debilima koji su kupili kompjuter samo da bi bili "in" (pošto skoro svako poseduje računar)...
Šta mislite o tome kada se devojke šminkaju i teže za 3kg više samo zbog šminke?

Budite kako subjektivni tako i objektivni smile.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SANDRA
post Jul 9 2007, 12:52 PM
Post #2





Group: Članovi
Joined: 1-February 07
Member No.: 420
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka gimnazija III d



Fenseri mi ne smetaju! Mrzim lutkice iz izloga tj one koje vriste kad im pukne nokat, mislim to i me ne moze da iznervira ali ne patim! Sve sto radim radim sama za sebe i borim se da mi bude bolje tako da ne podnosim umisljene likove! Moramo da ogranicimo pojam fenser tj sta ko podrazumeva za fensera! Racunar se kupuje u edukativne svrhe! E sad za sminku, ako neko voli da se sminka nek izvoli ali ni u cemu ne treba preterivati! Mrzim slepljene i propale face od sminke ili one koje ne mogu da trepnu jer imaj previse maskare! U svemu treba biti umeren i osecati se prijatno! Jer ako se osecas dobro takvo raspolozenje ces siriti ljudima oko sebe!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Jul 9 2007, 12:58 PM
Post #3





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Jul 9 2007, 12:37 PM)
Šta mislite o Fenserima? Šta mislite o maminim i tatinim sinovima kojima roditelji kupuju kola? Šta mislite o debilima koji su kupili kompjuter samo da bi bili "in" (pošto skoro svako poseduje računar)...
Šta mislite o tome kada se devojke šminkaju i teže za 3kg više samo zbog šminke?
*



/spit na sve njih


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Jul 9 2007, 01:33 PM
Post #4





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Pa pod pojam "fenser" podrazumevam sve ljude koji nemaju ni gram mozga i prate trend samo zbog toga što ne umeju da pronađu svoj lični ukus.
Meni takve persone i te kako smetaju zato što su to iskompleksirani ljudi koji jednostavno moraju sebe da "ubace u masu" to jest da oponašaju druge ljude i nemaju svoje "Ja".
Jedini fenseri, koji mi ne smetaju, su oni koji imaju mozak i uglavnom slušaju techno ili house - svoji su.
Gomila devojaka u Beogradu jedva čeka da stavi oooogromne alke na svoje uši, da nosi najmodernije cipele na ogromne štikle, da kupuje najnovije parfemčiće i ostale zavrzlamice - meni je to jednostavno ogavno i zaista je ružno kada vidim tako neku osobu.
neki od vas će reći da su to predrasude - pa jesu, ali opravdane su. Kada god bih poveo konverzaciju sa nekom osobom, koja se oblačila fancy, ili bih naišao na ogromnu količinu sarkazma ili bih naišao na vetar u njenoj/njegovoj glavi.
Naravno, tu je i gomila devojaka koje se ugledaju na pevaljke Grand Šou-a - što je samo po sebi i te kako debilno - kako može da ti uzor bude neka žena koja je dala 2.000 E za ugradu silikona, koja peva kao da će posle nastupa da zakolje pile? Jedno je osećati se dobro zbog sebe, a druge je osećati se dobro zato što misliš da nečemu pripadaš...
To su sve kompleksi... Kod devojaka počinju tada kada se prvi put dočepaju barbike ili nekih drugih lutkica - dobro, barbike nekako i MOGU da prođu ali na šta li samo liči bratz? Video sam jedan komplet u kojem devojka Bratz(koja na sebi ima nenormalno mnogo šminke, piercinga i ostalih gluposti) gura kolica u kojima se nalazi beba u MINIĆU.
A tu je i gomila sponzoruša ili utripovanih likova sa besnim kolima koje jednostavno "zabole" za sve... Živeti njihov život i dopuštati omladini da se ugleda na njih su jedan od najgorih problema u Srbiji - šta više, tu se čak i stvaraju neke seksističke primedbe tipa "Svi muškarci su ovakvi ili onakvi2 ili "sve žene su drolje ili ovakve ili onakve" - To su, uglavnom, "teorije" fensera smile.gif

Iz moje lične perspektive - nikada neću poštovati devojku koja ne ume da poštuje sebe i oslobodi se od uticaja spoljašnjeg sveta.
Inače, ako je normalno biti u trendu i pratiti sva dešavanja kako bi bio deo mase, meni je drago da sam lud smile.gif i da ne slušam turbo folkere ili pratim kao budala "famozni život slavnih ličnosti"...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tijana
post Jul 9 2007, 01:53 PM
Post #5





Group: Članovi
Joined: 24-March 07
Member No.: 479
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: 4e



Pa pod pojam "fenser" podrazumevam sve ljude koji nemaju ni gram mozga i prate trend samo zbog toga što ne umeju da pronađu svoj lični ukus.
Meni takve persone i te kako smetaju zato što su to iskompleksirani ljudi koji jednostavno moraju sebe da "ubace u masu" to jest da oponašaju druge ljude i nemaju svoje "Ja".

PRvo ne mora da znaci da su iskompleksirani...A drugo to sto prate trendove ne mora da znaci da nemaju gram mozga.Ima ljudi koji prate sve modne trendove i oblace se po poslednjoj modi ali su inteligentni.A usput jos nemoj da zameras takvim ljudima posto i ti sam koristis enivej i itd..Sto pokazuje da i ti pokusavas da se ubacis u masu koja to koristi.


Jedini fenseri, koji mi ne smetaju, su oni koji imaju mozak i uglavnom slušaju techno ili house - svoji su.


A cekaj molim te..Sta su pozeri onda? I oni su fenseri..Posto imas ti fensere koji se oblace fensi a imas i one koje se oblace obicno a slusaju najgore narodnjake pa ih zbog toga svi zovu fenserima...

Gomila devojaka u Beogradu jedva čeka da stavi oooogromne alke na svoje uši, da nosi najmodernije cipele na ogromne štikle, da kupuje najnovije parfemčiće i ostale zavrzlamice - meni je to jednostavno ogavno i zaista je ružno kada vidim tako neku osobu.


Ali to je njihova stvar...Dosta devojka to radi ali opet nekome se to svidja..Ako ona hoce da trosi ogromne kolicine novca i to lepo uklopi tebi je to opet ogavno..Ogavno je kad hoces da sa sto manje para da sto bolje izgledas i da se obuces tako da ti se svi smeju..Uopste nije ogavno ako neko ima para i trosi ih na sebe ako lepo izgleda..Glupo je da one koje hoce da budu u trendu i sve zivo stavi na sebe i onda izgleda odvratno..



neki od vas će reći da su to predrasude - pa jesu, ali opravdane su. Kada god bih poveo konverzaciju sa nekom osobom, koja se oblačila fancy, ili bih naišao na ogromnu količinu sarkazma ili bih naišao na vetar u njenoj/njegovoj glavi.

Ovo ali apslotno nije tacno..Sta moze devojka da se oblaci fensi ali to ne znaci da je ona glupa...A cekaj sta cemo sa metalcima,pankerima, i itd..Oni su pa kao svi pametni...


Naravno, tu je i gomila devojaka koje se ugledaju na pevaljke Grand Šou-a - što je samo po sebi i te kako debilno - kako može da ti uzor bude neka žena koja je dala 2.000 E za ugradu silikona, koja peva kao da će posle nastupa da zakolje pile? Jedno je osećati se dobro zbog sebe, a druge je osećati se dobro zato što misliš da nečemu pripadaš...

Pa to jeste debilno ugledavati se na takve osobe...


To su sve kompleksi... Kod devojaka počinju tada kada se prvi put dočepaju barbike ili nekih drugih lutkica - dobro, barbike nekako i MOGU da prođu ali na šta li samo liči bratz? Video sam jedan komplet u kojem devojka Bratz(koja na sebi ima nenormalno mnogo šminke, piercinga i ostalih gluposti) gura kolica u kojima se nalazi beba u MINIĆU.


Bratz igracke ali apsolutno necu da komentrisem..



A tu je i gomila sponzoruša ili utripovanih likova sa besnim kolima koje jednostavno "zabole" za sve... Živeti njihov život i dopuštati omladini da se ugleda na njih su jedan od najgorih problema u Srbiji - šta više, tu se čak i stvaraju neke seksističke primedbe tipa "Svi muškarci su ovakvi ili onakvi2 ili "sve žene su drolje ili ovakve ili onakve" - To su, uglavnom, "teorije" fensera smile.gif


ALi zasto samo napadas devojke.?.Ajde malo mi vas tako..Prvo kad se vi uvlacite u uske majcice i sve da bi bili po poslednjoj modi..Da imate pacoti patike i sve firmirano..I onda se sirite po ulici kao da je ceo svet vas..I nismo mi jednine da sto ti kazes da ne znamo da se oblacimo..Prvo trenerka uvucena u carape i to bele i da svi vide..Pogledaj po knezu kako idu ljudi...ZAtim sa cigarama kako se folirate i kad pijete enormne kolicine alkohola da bi ste ispali frajeri..Daj molim te..A drugo u svaku vrstu muzike svi isto igrate..I posle mi devojke kopiramo jedna drugu..



Iz moje lične perspektive - nikada neću poštovati devojku koja ne ume da poštuje sebe i oslobodi se od uticaja spoljašnjeg sveta.

STa po ovome devojka treba da bude strokava i da ne vodi racuna o sebi?

Inače, ako je normalno biti u trendu i pratiti sva dešavanja kako bi bio deo mase, meni je drago da sam lud smile.gif i da ne slušam turbo folkere ili pratim kao budala "famozni život slavnih ličnosti"...
*


This post has been edited by tijana: Jul 19 2007, 11:19 AM


--------------------
Happiness comes from inside.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kuzman
post Jul 9 2007, 02:03 PM
Post #6





Group: Članovi
Joined: 19-February 07
Member No.: 450
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Kuzmanovic Marko
Škola/Razred: 07D



Uh konacno da se slazemo:D
Ja sam i odustao od komunikacije sa takvim osobama, koje misle da je izgled sve. Takve osobe su VEOMA netolerantne, i to je ono sto mi jako smeta.
Preterano sminkanje mi je potpuno glupo. To shvatam samo kao da taj neko o sebi misli lose i da hoce da se sakrije iza sminke.
Imam svoj stav, svoje misljenje. Najgluplji povod da se nesto uradi/obuce/slusa je to sto je to sad moderno.
I takodje mi je drago da sam lud.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Jul 9 2007, 02:05 PM
Post #7


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



QUOTE(tijana @ Jul 9 2007, 02:53 PM)
Prvo kad se vi uvlacite u uske majcice i sve da bi bili po poslednjoj modi..


Ne.

QUOTE(tijana @ Jul 9 2007, 02:53 PM)
Da imate pacoti patike i sve firmirano..


Ne.

QUOTE(tijana @ Jul 9 2007, 02:53 PM)
I onda se sirite po ulici kao da je ceo svet vas..


Ni to.

QUOTE(tijana @ Jul 9 2007, 02:53 PM)
Prvo trenerka uvucena u carape i to bele i da svi vide..


Definitivno ne!

QUOTE(tijana @ Jul 9 2007, 02:53 PM)
ZAtim sa cigarama kako se folirate i kad pijete enormne kolicine alkohola da bi ste ispali frajeri..Daj molim te..


Bljak i bljak.

Toliko o mom misljenju sleep.gif


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tijana
post Jul 9 2007, 02:15 PM
Post #8





Group: Članovi
Joined: 24-March 07
Member No.: 479
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: 4e



Pyost ja nisam mislila na sve muskarce..Ali ih je vecina takva....Kad malo pogledas po gradu kako se setaju...


--------------------
Happiness comes from inside.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Jul 9 2007, 02:16 PM
Post #9


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



Nazalost, takve redovno vidjam sad.gif


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Jul 9 2007, 02:19 PM
Post #10


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



pyost je poseban slucaj ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tijana
post Jul 9 2007, 02:20 PM
Post #11





Group: Članovi
Joined: 24-March 07
Member No.: 479
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: 4e



ALi opet je najgora njegova konstatacija da mrzi takve osobe a vecina muskaraca vodi pored sebe neku isfoliranu devojku kojoj je bitno samo da super izgleda i da je svi vide a i njih da vide sa njom.....A jos i izivljavanje sa motorima i kolima i sve ostalo...To je kao lepo?daj molim te..


--------------------
Happiness comes from inside.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Jul 9 2007, 02:21 PM
Post #12


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



I ponosan sam na to happy.gif


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Jul 9 2007, 02:34 PM
Post #13


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



de de pyost.e..bice sve ok..pomocicemo ti ;p
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SANDRA
post Jul 9 2007, 02:37 PM
Post #14





Group: Članovi
Joined: 1-February 07
Member No.: 420
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka gimnazija III d



Ja sam srecna jer je kod nas malo isfoliranih ljudi! Volim uredne osobe sa kojima mozes o cemu da pricas, neisfolirane, iskrene! Nije bitno oblacenje , ne smemo da sudimo po izgledu! Naravno ima preterivanja i to bas i to mi se gadi! Bratz lutke su fuj, ali znaci fuj!!!!! Barbike su bile normalnije i zato smo mi zzdravije generacije jer vidjam na ulici klinke koje kad idu na zurku imaju 50 puta vise sminke od mene i oblace se no comment ali to sve pravi TV i drustvo mora da se potrudi da splasne taj los uticaj jer mladima prikazuju samo nasilje i kich! Nema vise ni dobrih filmova, tj ima ih sve slbije! A nase devojke u Srbiji su dovoljno lepe i u farmerkama i obicnoj beloj majici i lepse su od vecine devojaka u svetu ! Bitno je sta je u glavi a kome je do sredjivanja neka to bude lepo i umereno!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pera Detlic
post Jul 9 2007, 03:06 PM
Post #15





Group: Članovi
Joined: 14-February 07
From: D plejs ver aj liv
Member No.: 442
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG/IVc



Bravo, vratio se moj omiljeni sagovornik sa foruma smile.gif
Ponekad zaboravim koliko si glup, a onda nesto kazes i sve mi se vrati biggrin.gif

QUOTE
Pa pod pojam "fenser" podrazumevam sve ljude koji nemaju ni gram mozga i prate trend samo zbog toga što ne umeju da pronađu svoj lični ukus.
Meni takve persone i te kako smetaju zato što su to iskompleksirani ljudi koji jednostavno moraju sebe da "ubace u masu" to jest da oponašaju druge ljude i nemaju svoje "Ja".
Jedini fenseri, koji mi ne smetaju, su oni koji imaju mozak i uglavnom slušaju techno ili house - svoji su.


Moram priznati da si ovde skoro sve dobro rekao osim ovoga za tehno i haus. Znaci ti slusas tehno i haus dry.gif

QUOTE
neki od vas će reći da su to predrasude - pa jesu, ali opravdane su. Kada god bih poveo konverzaciju sa nekom osobom, koja se oblačila fancy, ili bih naišao na ogromnu količinu sarkazma ili bih naišao na vetar u njenoj/njegovoj glavi.


Kako predrasude mogu da budu opravdane??? Mozda si nailazio na pogresne osobe. Ipak velika vecina jeste takva

QUOTE
Naravno, tu je i gomila devojaka koje se ugledaju na pevaljke Grand Šou-a - što je samo po sebi i te kako debilno - kako može da ti uzor bude neka žena koja je dala 2.000 E za ugradu silikona

Jok, na tebe ce da se ugledaju . Kako da se ne ugledaju na pevaljke kad one zaradjuju desetine hiljada evra za jedno vece, tako da tih 2.000E ispadnu dobra investicija, ajde tebe da vidim da zaradis 20.000E za jedno vece. Ne mogu da se ugledaju na Mozzarta ako nemaju nikakvo muzicko obrazovanje i manje sluha od tostera

Ovo ostalo za bratz i socijalne probleme u Srbiji si lepo rekao biggrin.gif

QUOTE(Kuzman @ Jul 9 2007, 02:03 PM)
Najgluplji povod da se nesto uradi/obuce/slusa je to sto je to sad moderno.
*


Joj da znas kako ispizdim kad cujem da neko kaze:"Kako mozes to da ne slusas, to svi slusaju" blink.gif


--------------------
Pritisni Alt+F4 za IQ test

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 9 2007, 07:56 PM
Post #16





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



E ljudi, saglasna sam sa onim sto je Sandra rekla, onim sto je Pyost rekao i onim sto je Pera Detlic rekao.. definitivno.

Ne treba imati predrasude niti generalizovati.. nisu svi fenseri losi... ja sam se sprijateljila s jednom fenserkom iz razreda..


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
^_NiN0_^
post Jul 17 2007, 08:14 AM
Post #17


Moderator
Group Icon

Group: Moderatori
Joined: 29-January 06
Member No.: 4
Status: Učenik MGa



Niste morali da otvarate novi topic samo da bi ste rekli da sam ja najzgodniji ... :|
Ova tema mi se jako svidja.
U poslednje vreme sve cesce vidjam metlace, koji su pre toga bili fenseri. Zar vam i to ne govori nesto, da je fenser onaj koji nema svoj pravac, a ni cilj - ni ne mora da ima.
Neko je spomenuo da se musckarci prave vazni, alkoholisu, puse cigare i tako da bi se pokazali. To je tacno, ali mislim da je sada sve vise takvih devojaka.
Koliko sam puta video, ni sam ne znam, polugolu pijanu devojku na centru grada, lezi, dok je drugarice podizu. Svasta o ovome mogu reci, ali ne mogu ovako. Vise volim offline razgovor. Tada sam mnogo recitiji.

Moj prvi pametan post danas thinking.gif


--------------------
Yo!hambin,
Yo!hambina, Yo!hambin
Yo-yo, yo-yo, yo
Yo!hambin,
Yo!hambina, Yo!hambiiina
(Mala matura deca kokaina®
Velika matura deca Yo!hambina)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SANDRA
post Jul 17 2007, 11:08 AM
Post #18





Group: Članovi
Joined: 1-February 07
Member No.: 420
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka gimnazija III d



Svaka chast na pametnim postovima! Nego znas fenserke se ne napijaju ako su stvarno dobro bazdarene i ako imaju postovanja prema sebi, ja bih opisanu vrstu nazvala isfensirane klosarke no dobro!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 17 2007, 03:31 PM
Post #19





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



E je l' ova tema promenila naziv ili se meni cini?


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
wux
post Jul 17 2007, 07:56 PM
Post #20





Group: Članovi
Joined: 13-July 07
Member No.: 574
Ime i prezime: Vukasin Stojisavljevic
Škola/Razred: Buduci mg-ovac



QUOTE(Iva @ Jul 17 2007, 03:31 PM)
PRvo ne mora da znaci da su iskompleksirani...A drugo to sto prate trendove ne mora da znaci da nemaju gram mozga.Ima ljudi koji prate sve modne trendove i oblace se po poslednjoj modi ali si intaligentni.A usput jos nemoj da zameras takvim ljudima posto i ti sam koristis enivej i itd..Sto pokazuje da i ti pokusavas da se ubacis u masu koja to koristi.
*


Prvo, mora da znaci da su iskompleksirani dry.gif ... Normalan covek ne moze i nece da STROGO prati trend, zasto onda imamo mozak?! Ako sam sad ja poznata licnost, opasni baja pun para koji ne silazi sa tv-a onda ja mogu da se skinem go i hodam po ulici i sta onda "ljudi koji vole da prate trend" se svi skinu goli i svima je lepo?!
I taj trend je morao neko da osmisli i ako pratis taj trend onda samo kopiras njegovo misljenje, a da li stvarno mislis da bi isti taj "smisljac" pratio nesto sto je drugi smislio?! NARAVNO DA NE! On se lepo izdvojio, nametnuo svoj nacin oblacenja ostalima i zgrno ogromne pare... A svi posle samo rade isto sto i on... On je napravio gomile svojih kopija i iskulirano posto faca! Prate trend(mislim bez imalo odvajanja, ako se nesto poklapa, nije strasno) samo ljudi koji nemaju svoje misljenje i tako se osiguravaju da nece biti ismevani! Samo oni sto imaju manjak samopouzdanja... Pa mi smo ipak ljudi, ne laboratorijski misevi da se neko poigrava sa nama...
P.S. Kaze se inteligentni.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: