4 Pages  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Sila Iz 21. Bloka, Sve vezano za 21. blok, OS Jovan Ducic..

RZA
post Sep 16 2007, 05:58 PM
Post #1


Njeno Ljubičanstvo


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 92
Status: Bivši učenik MGa



videla sam danas doshicku u bloku. blink.gif
posle, 100 godina..
zena se nije promenila..
pih..


--------------------
cold
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grashak
post Sep 16 2007, 06:22 PM
Post #2





Group: Članovi
Joined: 16-March 06
From: drugi sprat, 4 vrata desno!111
Member No.: 42
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: IVc i dalje kooonza BWEEEEEEE



QUOTE(Spužva @ Sep 16 2007, 05:58 PM)
videla sam danas doshicku u bloku. blink.gif
posle, 100 godina..
zena se nije promenila..
pih..
*




cuti, jos uvek je sanjam po neka.. tj njena usta... i karmin... i ...njeno "jel ti caca kupio stolcu da se na njoj ljuljas" ... i njenje price o tome kako je ona reinarnacija isusa hrista ne znam ni ja koja po redu ... i da se reinkarnacije IH zovu vesticama i da prvih 10 mogu da lete unsure.gif wacko.gif wacko.gif

..zapravo nedostaje mi... bilo je zabavno... hahaha bas skoro sam se setila njene price o tome kako devojke trebaju da nose suknje jer jelte, trebaju da se luftiraju smile.gif)) rofl...

a kad smo kod luftiranja... ima jedna prica, da je neka studentkinja dosla na fax i sela u prvi red a nosila suknju i ispod nije imala gace... i kao na fzaon da je to namerno, da bi profesor buljio u njeno medjunozje i da ne bi primecivao cinjenicu da prepisuje... medjutim porfa se nije dao tako lako i u jednom trenutku tako pre punim amfiteatrom reako joj : "znate koleginice, to se ne luftira, to se pere" lol.gif lol.gif


--------------------
You spin me right round baby, Right round! Weeeee!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Stefan_chemist
post Sep 16 2007, 07:17 PM
Post #3





Group: Članovi
Joined: 3-September 07
From: Pančevo
Member No.: 631
Status: Van MGa
Škola/Razred: Pančevačka gimnazija



QUOTE(Grashaaak!!)
cuti, jos uvek je sanjam po neka.. tj njena usta... i karmin... i ...njeno "jel ti caca kupio stolcu da se na njoj ljuljas" ... i njenje price o tome kako je ona reinarnacija isusa hrista ne znam ni ja koja po redu ... i da se reinkarnacije IH zovu vesticama i da prvih 10 mogu da lete unsure.gif wacko.gif wacko.gif


ROTFLMAO!! (Rolling on the floor laughing my ass off) lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

Moja nastavnica geografije cesto zavrsi na civiluku za jakne (to kad nam dosadi). Poslednji dan skole ona predaje lekcije, niko je ne slusa nikada i svi je psuju (osim mene, koji se ponasam civilizovanije na geografiji). Zovemo je Skubla.


--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
And Jesus said: "Let there be rock."
http://www.zeitgeistmovie.com
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
RZA
post Sep 16 2007, 07:51 PM
Post #4


Njeno Ljubičanstvo


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 92
Status: Bivši učenik MGa



QUOTE(Grashak @ Sep 16 2007, 07:22 PM)
cuti, jos uvek je sanjam po neka.. tj njena usta... i karmin... i ...njeno "jel ti caca kupio stolcu da se na njoj ljuljas" ... i njenje price o tome kako je ona reinarnacija isusa hrista ne znam ni ja koja po redu ... i da se reinkarnacije IH zovu vesticama i da prvih 10 mogu da lete  unsure.gif  wacko.gif  wacko.gif

..zapravo nedostaje mi... bilo je zabavno... hahaha bas skoro sam se setila njene price o tome kako devojke trebaju da nose suknje jer jelte, trebaju da se luftiraju smile.gif)) rofl...

a kad smo kod luftiranja... ima jedna prica, da je neka studentkinja dosla na fax i sela u prvi red a nosila suknju i ispod nije imala gace... i kao na fzaon da je to namerno, da bi profesor buljio u njeno medjunozje i da ne bi primecivao cinjenicu da prepisuje... medjutim porfa se nije dao tako lako i u jednom trenutku tako pre punim amfiteatrom reako joj : "znate koleginice, to se ne luftira, to se pere"  lol.gif  lol.gif
*



najjace mi je bilo na onoj predstavi kad ste je imitirali. tj ne znam ko je..
al je bilo carski..
i popa su imitirali.i ne znam jos..
al ne znam koliko joj je bilo prijatno XD.gif
josh uvek se secam te scene.. lol.gif

i tu su je isprozivali za 'nije ti to caca kupio pa da se klatis' XD.gif
jao.. hahaha XD.gif

This post has been edited by Spužva: Sep 16 2007, 07:52 PM


--------------------
cold
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeverMore21
post Sep 16 2007, 08:20 PM
Post #5





Group: Članovi
Joined: 21-September 06
From: 21. блок
Member No.: 115
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Bojan Zukic
Škola/Razred: Matematicka gimnazija IVb



Ahahahaha, Doshicka je je bila extra laugh.gif laugh.gif ! Predavala mi je u 5 razredu (promenio sam 4 nastavnice), imao sam 5 kod nje laugh.gif ! Davala je lake kontrolne, ucis samo iz sveske, a uopste nismo puno pisalo smile.gif ! Ako dobijesh 2-3 na kontrolnom, nista strasno, da ti 10 pitanja da naucis za sledeci cas i bukvalno te pita ono sto ti je dala laugh.gif !

Imala je ona dosta fora, na primer, jos se secam da e pred svaki kontrolni stavljala one svoje ogromne naocare da ne vidimo gde gleda! Mi mislimo ona pishe nesto po dnevniku, a ustvari nas nadgleda da vidi ko prepisuje laugh.gif ! Znate onaj veliki globus, raspali, sto mu je nedostajala afrika i pola evrope? E njega je zvala Jada lol.gif laugh.gif ! Ne mogu da se setim zasto, ali stalno nam je spominjala Damjanovog Zelenka laugh.gif lol.gif ! Uhhh, sta bih dao da se vratim sad u peti rolleyes.gif !

Ubedljivo, u Ducicu je najveci lik io Shilja laugh.gif ! Cepali smo se na svakom njegovom chasu lol.gif ! Hocu bre nazad u osnovnu!
yahoo.gif


--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pera Detlic
post Sep 16 2007, 08:21 PM
Post #6





Group: Članovi
Joined: 14-February 07
From: D plejs ver aj liv
Member No.: 442
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG/IVc



Interesantna gospodja wacko.gif


--------------------
Pritisni Alt+F4 za IQ test

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grashak
post Sep 16 2007, 10:27 PM
Post #7





Group: Članovi
Joined: 16-March 06
From: drugi sprat, 4 vrata desno!111
Member No.: 42
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: IVc i dalje kooonza BWEEEEEEE



QUOTE(NeverMore21 @ Sep 16 2007, 08:20 PM)
Imala je ona dosta fora, na primer, jos se secam da e pred svaki kontrolni stavljala one svoje ogromne naocare da ne vidimo gde gleda! Mi mislimo ona pishe nesto po dnevniku, a ustvari nas nadgleda da vidi ko  prepisuje  laugh.gif !  E njega je zvala Jada  lol.gif  laugh.gif ! Ne mogu da se setim zasto, ali stalno nam je spominjala Damjanovog Zelenka  laugh.gif  lol.gif !
*



ah da klasika sa njom... ili bio je onaj fazon kada je mracno napolju kao "gleda kroz prozor" a zapravo gleda ko prepisuje...

jaooo da bilo je nesto sa damjanovim zelenkom.. ma zena je bila puna gluposti smile.gif)) razne vrste...

hmz, da mislim da se secam te predstave..... jao, ma to su bili shlogovi... ona i bilogicarka su oduvek bile... wub.gif jaoooo i hemara... zena bi gurala naocare u uvo, u nos pa u usta.. blink.gif

jao, mi smo imali negde zapisane sve doshickine bisere, to se treba pronaci smile.gif)))


--------------------
You spin me right round baby, Right round! Weeeee!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
RZA
post Sep 16 2007, 10:42 PM
Post #8


Njeno Ljubičanstvo


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 92
Status: Bivši učenik MGa



ja fala bogu nisam dozivela da gledam miru markovic. al sam cula raazne stvarcice..
tipa da dize noge usred casaa, il skida cipele. dobro klasika, naocare uvo/nos/usta.
mhm, i imali su fizicara pedofila. zaista ne znam ko je, meni je carica andja predavala tu jednu godinu.
eh trebalo bi otovriti topic 21. block i ondak.. sad.gif se prisetim.. hocu da udjem u ducic jos jednom. happy.gif


--------------------
cold
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grashak
post Sep 16 2007, 10:58 PM
Post #9





Group: Članovi
Joined: 16-March 06
From: drugi sprat, 4 vrata desno!111
Member No.: 42
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: IVc i dalje kooonza BWEEEEEEE



QUOTE(Spužva @ Sep 16 2007, 10:42 PM)
ja fala bogu nisam dozivela da gledam miru markovic. al sam cula raazne stvarcice..
tipa da dize noge usred casaa, il skida cipele. dobro klasika, naocare uvo/nos/usta.
mhm, i imali su fizicara pedofila. zaista ne znam ko je, meni je carica andja predavala tu jednu godinu.
eh trebalo bi otovriti topic 21. block i ondak.. sad.gif se prisetim.. hocu da udjem u ducic jos jednom. happy.gif
*




hahaha, da pa ona stvarno mora da se dozivi... al mislim da sam ja jedina osoba u skoli bila koja nije znala kako se ona zove lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif na takmicenju u 8 treba popuniti ime i prezime profesora i ja mrtva ladna pitam drugaricu.. i ona se smeje.. a ja ne kontam sta je smesno.... dok je ona skapirala da ja nju ne zajebavam nego ozbiljno ne znam kako se zena zove (jednostavno nisam zapamtila mellow.gif ) ... mada dobro, ta drugarica malo sporo kapira i sama od sebe nevezano sto postoje velike sanse da bih ja zajebavala biggrin.gif
...ma zena je bila... slogirana....


jaoooooo a sta smo radili novoj engleskinji...ona malda palva ako je znas.....jaoooooo... jadna, kazu da je ona postala jedna od najstroziji profesora tamo posle nas lol.gif lol.gif jadna istraumirana... najbolje je bilo... kad je drugu htela da upise keca u dnevnik.. tj konverzacija je tekla nesto tipa:
Did you answer the questions?
yes.
Show them to me.
yes.
Give me your notebook!
yes.
Kakavo je ovo nepostovanje!
yes.
Oces ti da dobijes keca?
yes.
*pribilzava se dnevniku da upise keca... moj drug ustaje sa mesta, trci do dnevnika i odnosi ga.. ona vristi za njim i juri ga, a on trci u kruga oko klupa*


predaval ti andja? jao nesrecnice, nikad nisam volela tu zenu... fizicar pedofil? nadam se da ne mislis na naseg fizicara...... inace mad.gif tongue.gif ... posto on je predavao nvm i meni smile.gif)) a covek je zakon... u zivotu boljeg profesora fizike nisam imala (mada... nije ni cudo uzimajuci u obzir ko predaj mom odeljenju rolleyes.gif )


--------------------
You spin me right round baby, Right round! Weeeee!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
RZA
post Sep 16 2007, 11:17 PM
Post #10


Njeno Ljubičanstvo


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 92
Status: Bivši učenik MGa



mmda..
za hemicarku: lol. zena je retardirana. XD.gif

za engleskinju: ne. nama je predavala bombica.. mada se secam da nam je dosla neka zamena, plavusa, retardirana.. verovatno je ta XD.gif.. pogresno nam je izgovarala pola reci u txtu XD.gif..

a za fiziku: neeeeee diraj mi andju. mad.gif andja je bila najveca carica posle biologicarke (vesne, ne copave tongue.gif) i engleskinje (bombice)..
eh.. to je bilo pre one citave frke sa pedofilijom u skoli.. pa je ona postala kvazi direktor, a ondak je dosao novi profesor mom bivsem odeljenju. ne. nije toma, toma je gay ne pedofil XD.gif inace ovaj lik prozove devojku i kaze joj da pise nesto, i opusteno bulji u bulju. (again, to mi je pricano)

This post has been edited by Spužva: Sep 16 2007, 11:18 PM


--------------------
cold
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Valkyrie
post Sep 16 2007, 11:34 PM
Post #11





Group: Članovi
Joined: 31-January 06
From: Нови Београд
Member No.: 10
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Milica P. Stanković
Škola/Razred: 4c



I Došićkini zahtevi za "DOZVOLJAVATE li da prisustvujem času" i fazoni Sloba Milošević je Bog ali su ga neki zli ljudi zajebali.

I dalje imam traume od te žene.

Mada je bila još i fina u poređenju sa onom drugom vešticom - geografičarkom. Žena je htela da me obori XD.gif


--------------------
Judging by the pictures... Hell looks more interesting.

Жив човек, греши проф. Петковић
То је као кад се пробудиш ујутру, погледаш у огледало и кажеш себи: "Хеј - ти се ложиш на лешеве." проф Репац


All of my life, I have been fascinated by the big questions that face us, and have tried to find scientific answers to them. Perhaps that is why I have sold more books on physics than Madonna has on sex. - Stephen Hawking
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
RZA
post Sep 16 2007, 11:35 PM
Post #12


Njeno Ljubičanstvo


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 92
Status: Bivši učenik MGa



ahhaha
ajoj koliko nas je iz ducica.. laugh.gif
na tebe sam skroz zaboravila..
a svi ste izz druge smene sad.gif

This post has been edited by Spužva: Sep 16 2007, 11:36 PM


--------------------
cold
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Sep 17 2007, 07:31 AM
Post #13


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



sta vas je ;| nije fer ;P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
paydoman
post Sep 17 2007, 05:49 PM
Post #14


Baja mod


Group: Članovi
Joined: 7-February 07
From: Marulićeva 8
Member No.: 426
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Luka
Škola/Razred: IV 1



otvorite topic: "mi smo iz iste osh i iste ssh i weoma smo nostalgichni" dry.gif


--------------------
dozvolite mi forum diskusije sadasnjih ucenika mga -.-
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grashak
post Sep 17 2007, 07:31 PM
Post #15





Group: Članovi
Joined: 16-March 06
From: drugi sprat, 4 vrata desno!111
Member No.: 42
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: IVc i dalje kooonza BWEEEEEEE



QUOTE(paydoman @ Sep 17 2007, 05:49 PM)
otvorite topic: "mi smo iz iste osh i iste ssh i weoma smo nostalgichni" dry.gif
*





awwwww neko nam je ljubomoran! biggrin.gif


da, da skoro zaobrazvih na to dozvoljavate li... kad je pitas da li mogu do WCa ona kaze ne znam ja za tovje fizicke sposobnosti... nego moras da kzes dozvoljavete lida idem do wca rolleyes.gif

This post has been edited by Grashak: Sep 17 2007, 07:32 PM


--------------------
You spin me right round baby, Right round! Weeeee!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeverMore21
post Sep 17 2007, 08:12 PM
Post #16





Group: Članovi
Joined: 21-September 06
From: 21. блок
Member No.: 115
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Bojan Zukic
Škola/Razred: Matematicka gimnazija IVb



QUOTE(Spužva @ Sep 16 2007, 11:42 PM)
ja fala bogu nisam dozivela da gledam miru markovic. al sam cula raazne stvarcice..
tipa da dize noge usred casaa, il skida cipele. dobro klasika, naocare uvo/nos/usta.
eh trebalo bi otovriti topic 21. block i ondak..
*




Dobro je da nisi laugh.gif , ne znash shta si propustila ! SAd cu da otvorim topic! U sta da ga stavi ?


QUOTE(Grashak @ Sep 16 2007, 11:58 PM)
jaoooooo a sta smo radili novoj engleskinji...ona malda palva ako je znas.....jaoooooo... jadna, kazu da je ona postala jedna od najstroziji profesora tamo posle nas
fizicar pedofil? nadam se da ne mislis na naseg fizicara...... inace  mad.gif  tongue.gif ... posto on je predavao nvm i meni smile.gif))  a covek je zakon... u zivotu boljeg profesora fizike  nisam imala (mada... nije ni cudo uzimajuci u obzir ko predaj mom odeljenju   )
*



Jao, meni je zao engleskinje sad.gif , htela je da da otkaz kad smo je rasplakali zbog neceg, ne secam se tacno cega! E onda je na scenu stupila nasha razredna i podelila 7-8 ukora...donekle je smirila situaciju!

Jao breee, Toma je lik, video sam ga pre neki dan u desetoj smile.gif ! Stasja, zaboravio sam da ti kazem danas, rekao je da te pozdravim ako te vidim! Jeste extra profesor, ali kad se setim sta sam sve od zbirki "morao" da nosim kad smo imali dodatnu ( Ognjanoviceva zbirka, pa neka ukrajinska, pa 1M, pa 2-3 sa fakulteta.. ...torba mi je bila teska ko da nosim opremu za tenk laugh.gif )! Eh secam se svog prvog republickog u Paracinu, to je bilo takmicenje breee smile.gif! Strepish zbog rezultata ceo dan, i na kraju shvatish da si proshao na savezno!


QUOTE(Spužva @ Sep 17 2007, 12:17 AM)
a za fiziku: neeeeee diraj mi andju. mad.gif andja je bila najveca carica posle biologicarke (vesne, ne copave) i engleskinje (bombice)..
eh.. to je bilo pre one citave frke sa pedofilijom u skoli.. pa je ona postala kvazi direktor, a ondak je dosao novi profesor mom bivsem odeljenju. ne. nije toma, toma je gay ne pedofil  inace ovaj lik prozove devojku i kaze joj da pise nesto, i opusteno bulji u bulju. (again, to mi je pricano)
*


Ma to sto je bilo na vestima nije tacno, napravili su tako da izgleda ko dogadjaj decenije! Kad sam video Shilju na vestima, u odelu, sa kravatom, pocepao sam se k'o lud laugh.gif ! Nisu trebali da smene direktorku, onaj Vuksanovic je kreten, dabogda radio ko tetkica u shkoli mad.gif narednih 20 godina!

Toma nije gej bre, jesi normalna XD.gif ! Josh se secam kako je "muvao" Andrijaninu nastavnicu, na republickom u sedmom XD.gif!

A taj novi nastavnik je lik, ako mislimo na istog (nizak, nosi naocare)! U osmom na republickom, mene i druga je vodio u kafic, ostali smo do 1 ujutru, plus me je pustio da budem kod druga, a on da ostane u hotelu! Ma lik je nevidjeni smile.gif !



QUOTE(Valkyrie @ Sep 17 2007, 12:34 AM)
I Došićkini zahtevi za "DOZVOLJAVATE li da prisustvujem času" i fazoni Sloba Milošević je Bog ali su ga neki zli ljudi zajebali.
*



Hahahahahaha, prvi cas kod nje, dva druga i ja zakasnili na chas i nije htela da nas pusti dok je nismo pravilno zamolili laugh.gif !


QUOTE(Spužva @ Sep 17 2007, 12:35 AM)
ahhaha
ajoj koliko nas je iz ducica..
na tebe sam skroz zaboravila..
a svi ste izz druge smene
*


Nas iz Ducica 300 miliona cheers.gif !


QUOTE(Grashak @ Sep 17 2007, 08:31 PM)
awwwww neko nam je ljubomoran!  biggrin.gif
*



Eh nije swako za Ducic tongue.gif!


--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
RZA
post Sep 17 2007, 10:13 PM
Post #17


Njeno Ljubičanstvo


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 92
Status: Bivši učenik MGa



QUOTE
Dobro je da nisi laugh.gif , ne znash shta si propustila !  SAd cu da otvorim topic! U sta da ga stavi ?


i ja ne vidim taj topic. tongue.gif rolleyes.gif

QUOTE
Jao, meni je zao engleskinje  sad.gif , htela je da da otkaz kad smo je rasplakali zbog neceg, ne secam se tacno cega! E onda je na scenu stupila nasha razredna i podelila 7-8 ukora...donekle je smirila situaciju!


u koje si ti odeljenje bese isao?
daj mi nekog kvazi poznatog odatle, tj neke 'face'..

QUOTE
Ma to sto je bilo na vestima nije tacno, napravili su tako da izgleda ko dogadjaj decenije! Kad sam video Shilju na vestima, u odelu, sa kravatom, pocepao sam se k'o lud  laugh.gif ! Nisu trebali da smene direktorku, onaj Vuksanovic je kreten, dabogda radio ko tetkica u shkoli  mad.gif  narednih 20 godina!

pa naravno da su napravili frku.. mislim to je telly.. rolleyes.gif
aa.. shilja najjachi.. XD.gif
a i vesna(profesorka fizickog) je likusa.. kad smo je zatekli kako u kabinetu grli flashu.
dobro, logicno, cesto je dolazila pijana na chasove XD.gif
mada mislim da je vukica bila dosta stroza.. u odnosu na vesnu, lol. XD.gif

QUOTE
Toma nije gej bre, jesi normalna  XD.gif ! Josh se secam kako je "muvao" Andrijaninu nastavnicu, na republickom u sedmom XD.gif!

gay. smile.gif

QUOTE
A taj novi nastavnik je lik, ako mislimo na istog (nizak, nosi naocare)! U osmom na republickom, mene i druga je vodio u kafic, ostali smo do 1 ujutru, plus me je pustio da budem kod druga, a on da ostane u hotelu! Ma lik je nevidjeni  smile.gif !

hmm.. mozdak je prema fama bijo ljik. al prema djevojkama malko i nie. xexexe.
ne znam, nije meni predavao. ne znam ni kako izgleda..

QUOTE
Hahahahahaha, prvi cas kod nje, dva druga i ja zakasnili na chas i nije htela da nas pusti dok je nismo pravilno zamolili  laugh.gif !

mislim da se to svakome desilo..

jos uvek se secam price o KONTAJNERU.. XD.gif oh da..

QUOTE
Nas iz Ducica 300 miliona  cheers.gif !
Eh nije swako za Ducic tongue.gif!

mudrro zboris..
ajd otvaraj topic.tongue.gif


--------------------
cold
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeverMore21
post Sep 17 2007, 10:13 PM
Post #18





Group: Članovi
Joined: 21-September 06
From: 21. блок
Member No.: 115
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Bojan Zukic
Škola/Razred: Matematicka gimnazija IVb



Auuu bre, koliko pishesh taj post, rodio sam mechku!


--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
RZA
post Sep 17 2007, 10:14 PM
Post #19


Njeno Ljubičanstvo


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 92
Status: Bivši učenik MGa



pa ja radim jos neke stvari tongue.gif
ja nisam njub ko ti..
multitasking XD.gif


--------------------
cold
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeverMore21
post Sep 17 2007, 10:16 PM
Post #20





Group: Članovi
Joined: 21-September 06
From: 21. блок
Member No.: 115
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Bojan Zukic
Škola/Razred: Matematicka gimnazija IVb



Face? thinking.gif JA laugh.gif ! Na primer, Milan Nedeljkovic i Zeljko Perovic, sta ces vishe XD.gif!


--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: