[ Outline ] · Standard · Linear+

> Studiranje U USA, MIT, Yale, CalTech, Princeton,... itd.

Valkyrie
post Mar 5 2009, 11:05 PM
Post #1





Group: Članovi
Joined: 31-January 06
From: Нови Београд
Member No.: 10
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Milica P. Stanković
Škola/Razred: 4c



Za sve učenike zainteresovane za studije u Americi (primetila sam da ih je u Matematičkoj svake godine sve više), informacije o detaljima upisa možete pogledati i na blogu International Academic Center - Belgrade, koji je danas ogranak educationUSA mreže. Za njihov blog sam počela da pišem skoro, kao učenica koja je prošla celokupan proces aplikacije, i ubuduće ću za kategoriju "Students" pisati neke korisne informacije, davati linkove i savete. Mislim da je to dobro mesto da se počne, ili bar dobije osnovna ideja o tome kako studije u Americi funkcionišu.

http://iacbg.org/blog/?cat=24

Naravno, ako imate pitanja, slobodno me kontaktirajte na PM ili mail. Pitanja takođe možete postaviti i na blogu i na ovoj temi. Drago mi je da mogu da pomognem, jer znam koliko bi meni bilo jednostavnije da nisam sama prolazila kroz ovo i skupljala informacije.

Pravo vreme da razmišljate o studijama u Americi i da počnete pripreme je kraj trećeg razreda gimnazije. Što znači da generacija '91. slobodno može da počne smile.gif


--------------------
Judging by the pictures... Hell looks more interesting.

Жив човек, греши проф. Петковић
То је као кад се пробудиш ујутру, погледаш у огледало и кажеш себи: "Хеј - ти се ложиш на лешеве." проф Репац


All of my life, I have been fascinated by the big questions that face us, and have tried to find scientific answers to them. Perhaps that is why I have sold more books on physics than Madonna has on sex. - Stephen Hawking
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
Valkyrie   Studiranje U USA   Mar 5 2009, 11:05 PM
LoshMeeBre   RE: Studiranje U USA   Jul 21 2010, 09:29 PM
Haru   RE: Studiranje U USA   Jul 23 2010, 06:38 PM
Giger   RE: Studiranje U USA   Jul 25 2010, 10:05 PM
4 Pages « < 2 3 4


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
4 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: