19 Pages « < 12 13 14 15 16 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Preporuke Dobrih Filmova

Hannibal Lecter
post Jul 30 2008, 03:55 PM
Post #261





Group: Članovi
Joined: 15-October 06
From: People's Democratic Republic of Konjarnik
Member No.: 154
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Ilija Ivanišević
Škola/Razred: Fizički fakultet, B smer, I godina,



Mojne mi dirate Scary movie tongue.gif XD.gif

Svi delovi su vrh pri cemu je najbolji i najoriginalniji je Scary Movie 1. Dvojka je najbolesniji, trojka je extra, a cetvorka je verovatno najmanje zanimljiva.. (mada deo sa Majkl Dzeksonom lol.gif lol.gif)
D
Sto se tice Date movie-a to je cistokrvna perverzija (dovoljno je samo da se setim onog dela kad onoj likusi vade majonez ili Izabele XD.gif)

Epic movie je dobar, al ni blizu ko Date i Scary smile.gif

Ove ostale nisam gledao, al mogo bi sad za raspust biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Anyway veceras ima film Stand By Me u 21 na B92 XD.gif
Posto mnooooogo gotivim pesmicu iz filma planiram da ga gledam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Edit: Sto se tice Aleksandra film je S.M.O.R. Film traje 3 sata, bitke nisu hronoloske, radnja je dosadna, i jedno pola sata na kraju neki retardirani deda nesto prica nebu...

Taj film, Ivkova slava i Mr. i Mrs. Smit su tri filma na kojima sam se ubedljivo najvise smorio kad sam ih gledao u bioskopu. huh.gif

This post has been edited by Hannibal Lecter: Jul 30 2008, 03:58 PM


--------------------
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold
And if you listen very hard
The truth will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Svi me žele, a ja sam nedodirljiv!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Jul 30 2008, 05:10 PM
Post #262





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



Epic movie nije nista specijalno


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Vitez_Koja
post Jul 30 2008, 08:19 PM
Post #263





Group: Članovi
Joined: 4-September 07
From: Jabber: backy-at-elitesecurity.org
Member No.: 634
Status: Van MGa
Škola/Razred: vetš / prva





--------------------
Moje mišljenje se menja, ali ne i činjenica da sam u pravu...

日本光学工業株式会社


Mozda sam ja paranoican, ali to ne znaci da mi neko ipak ne radi o glavi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Jul 31 2008, 08:53 PM
Post #264


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF





--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eli0t
post Jul 31 2008, 08:54 PM
Post #265


Voodoo People
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
Member No.: 1
Status: Bivši učenik MGa



Fucking shit XD.gif Kada izlazi to?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LoshMeeBre
post Aug 2 2008, 10:59 PM
Post #266


Neko mudo


Group: Članovi
Joined: 28-January 06
From: MunZe
Member No.: 3
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Milos Vucenovic
Škola/Razred: Student ETFa



E da napisem nest o novom betmenu.. Meni se jaaaako dopao.. Tacnije odusevljen sam.. Mozda zato sto sam ocekivao jos jednu 100% komerc. konverziju stripa na film, ali u svakom slucaju film je jaaako dobar.. Jako malo rupa, fina radnja sa par neocekivanih obrta, krv, muchenje, suze... Tacnije lazem nema krvi, ali nasilje je na sve strane.. Odlican joker.. Solidan betmen.. Zaista, zaista dobar film.. Wet dream svakog geek-a.. Film o super junaku koji jos i dobar biggrin.gif


Inace videh trejler za novi Star Wars animirani film.. Na prvi pogled sraaaanje.. Zasto su morali da ga uradu u 3d nije mi jasno, a kad su vec morali, ZASTO nisu radili fotorealisticni fazon.. One kocke su mozda prosle u iceAge-u, ali nece za SW.. Ruzno, jako ruzno.. Tuce koraka unazad u odnosu na one kratke SW crtace, crtane rukom..


Inace za ljude koji su gledali betmena i idu u MG.. Jel ste primetili kako Joker izbacuje jezik u stranu stalno.?. Vas podseca na nekog to?? (hint: devojciceeeee i 'kucni pritvor' wink.gif )

This post has been edited by LoshMeeBre: Aug 2 2008, 11:05 PM


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
cipiripi
post Aug 3 2008, 12:50 AM
Post #267





Group: Članovi
Joined: 4-September 07
From: BGD-Dorcol
Member No.: 635
Status: Van MGa
Ime i prezime: Ana Nikolic
Škola/Razred: Masinski fakultet,prva godina





--------------------
tisa od mraka,brza od smrti



too weird to live,too rare to die





myspace.com/cipiripi88
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
VIP <3
post Aug 3 2008, 11:07 AM
Post #268





Group: Članovi
Joined: 7-February 07
Member No.: 425
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Tatjana Nikolic
Škola/Razred: '90 IVd



QUOTE(LoshMeeBre @ Aug 2 2008, 11:59 PM)
Inace za ljude koji su gledali betmena i idu u MG.. Jel ste primetili kako Joker izbacuje jezik u stranu stalno.?. Vas podseca na nekog to?? (hint: devojciceeeee i 'kucni pritvor' wink.gif )
*


Nisam gledala, ali znam na koga mislis XD.gif

KAd smo kod filmova, ja prosto moram da odem da pogledam Hancocka XD.gif Cisto zbog subtitle-a: "There are heroes… there are superheroes… and then there’s Hancock".... Oni koji idu u moje odeljenje i mudri su kao ja moci ce da povezu na koga ovo asocira XD.gif


--------------------

Opsti kriminal.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Aug 3 2008, 03:16 PM
Post #269





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



QUOTE(LoshMeeBre @ Aug 2 2008, 11:59 PM)

Inace videh trejler za novi Star Wars animirani film.. Na prvi pogled sraaaanje.. Zasto su morali da ga uradu u 3d nije mi jasno, a kad su vec morali, ZASTO nisu radili fotorealisticni fazon.. One kocke su mozda prosle u iceAge-u, ali nece za SW.. Ruzno, jako ruzno.. Tuce koraka unazad u odnosu na one kratke SW crtace, crtane rukom..
*


Ocajno izgleda, i totalno se ne uklapa u SW. Ocekujem da ce da bude sat i po "zabave za celu porodicu" <.<...

Inace Lucas Arts je uzeo prava na Old Republic ili tako nesto, mozda ce da bude film na tu temu ( mmmm kotor the movie wub.gif )


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Aug 3 2008, 05:01 PM
Post #270





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



^ Котор...филм...можда и буде добро, имају материјала сигурно...али видети Креју на платну би за мене значило смрт, одушевљено је мрзим smile.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LoshMeeBre
post Aug 3 2008, 10:06 PM
Post #271


Neko mudo


Group: Članovi
Joined: 28-January 06
From: MunZe
Member No.: 3
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Milos Vucenovic
Škola/Razred: Student ETFa



Hmm, neje mi jasno.. Oba KOTORa je izdao LucasArts, zasto bi oni uzimali prava sami od sebe?? U svakom slucaju AKO budu pravili neki film, ne verujem da ce da uzmu radnju drugog KOTORa, ili prvi ili nesto novo (starije wink.gif).. Mislim, sto glavni lik da se zove exile kad moze revan wink.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Aug 4 2008, 03:07 PM
Post #272





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



QUOTE(LoshMeeBre @ Aug 3 2008, 11:06 PM)
Hmm, neje mi jasno.. Oba KOTORa je izdao LucasArts, zasto bi oni uzimali prava sami od sebe?? U svakom slucaju AKO budu pravili neki film, ne verujem da ce da uzmu radnju drugog KOTORa, ili prvi ili nesto novo (starije wink.gif).. Mislim, sto glavni lik da se zove exile kad moze revan wink.gif
*


Svi govore da drugi deo ima bolju pricu, ja mislim da je prica u prvom mnogo bolja, samo je u drugom delu vise razradjena ( koga ne mrzi da kopa moze da nadje mnooogo vise ) ali je zato kraj ocajno uradjen. Ono sto su pravili nije bilo lose, ali da bi izdali na vreme ostavili su onaj sranje kraj. Nisu racunali da ce kotor da postane onoliki hit. HK 47 na filmu ^^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LoshMeeBre
post Aug 4 2008, 05:00 PM
Post #273


Neko mudo


Group: Članovi
Joined: 28-January 06
From: MunZe
Member No.: 3
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Milos Vucenovic
Škola/Razred: Student ETFa



QUOTE(Slovenatz @ Aug 4 2008, 04:07 PM)
Svi govore da drugi deo ima bolju pricu, ja mislim da je prica u prvom mnogo bolja, samo je u drugom delu vise razradjena ( koga ne mrzi da kopa moze da nadje mnooogo vise ) ali je zato kraj ocajno uradjen. Ono sto su pravili nije bilo lose, ali da bi izdali na vreme ostavili su onaj sranje kraj. Nisu racunali da ce kotor da postane onoliki hit. HK 47 na filmu ^^
*



To jeste.. Da je drugi dovrsen do kraja, svakako bi bio bolji od prvog.. Ovako je meh.. Ocekujes mnogo vise, a dobijes jednu jadnu poluminutnu sekvencu kao nagradu za 30 sati igranja.. Ili onaj deo sa Darth Nihi-nesto (onaj baja sa maskom).. Em nista ne govori, em ga ubijes za 10 sekundi i onda ne dobijes nikakav cut scene, samo njegovu masku koju cak ne mozes ni da nosis.. A on je kao glavni negativac.. (Kreia nije pravi sith)..
A i prvi deo mi ima bolje likove.. HK47>>HK50, Karth>>Atton-a, Revan>>Exile, mission>>mira, Jolee ili kako vec je kralj.. Jedino me bastila nervira no dobro..

Inace bio su u pravu sto se tice licence za Knights of the old republic, prava drze Dark Horse Comics koji izdaju strip KOTOR...

E bozo izvini za off. Napravi nam SW temu tongue.gif Taman da mogu da te prozivam sto ne mozes da predjes Malaka tongue.gif

edit2: Upravo citam SW: KOTOR strip i neje lose uopste.. Jako lepo nacrtano, fina prica so far..

This post has been edited by LoshMeeBre: Aug 4 2008, 08:04 PM


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Aug 4 2008, 08:31 PM
Post #274





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



HK-47 je u oba dela, HK-50 su njegovi uglancani klonovi, takodje postoji i fabrika assasin droida koju nisu ubacili, a imala je ogroman potencijal ( hk 47 koji muci druge droide :drool: ) postoji u kodu i vidis vrata za nju, ali ne mozes da udjes <.<...

Anyway pregled kotor likova (kad si vec zapoceo temu )

Atton - Jedino je zanimljiv ako skupis influence da ti prica o sith danima Karth - Neverovatno je dosadan ako pratis dark side path
Kreia - Tihi manipulator, meni je zanimljivo kako skoro svakoga drzi u saci Bastila - dosadna, jedino je zanimljiva u onih kratkih 10 sekundi kad je zla
Mira - Ima ekstra komentare, ali nista vise Mission - Fun je na pocetku, ali kasnije postane dosadna
Wookies suck!
Jolee ima zanimljive price i cool je.
Disciple - ubedljivo najdosadniji Handmaiden - Nista specijalno, interesantno je kad se vrati u akademiju

itd.

Inace cuo sam da ce kotor 3 da bude MMO, nadam se da je istina.


@t: Da li jos neko gleda SW filmove na RTS-u?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LoshMeeBre
post Aug 5 2008, 08:06 PM
Post #275


Neko mudo


Group: Članovi
Joined: 28-January 06
From: MunZe
Member No.: 3
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Milos Vucenovic
Škola/Razred: Student ETFa



QUOTE(Slovenatz @ Aug 4 2008, 09:31 PM)
HK-47 je u oba dela, HK-50 su njegovi uglancani klonovi, takodje postoji i fabrika assasin droida koju nisu ubacili, a imala je ogroman potencijal ( hk 47 koji muci druge droide :drool: ) postoji u kodu i vidis vrata za nju, ali ne mozes da udjes <.<...
@t: Da li jos neko gleda SW filmove na RTS-u?
*


Ja, ja.. Istripovao sam se nesto.. Ali u kotor2 mi je bio nekako manje zanimljiv, a i kasnije ga dobijes, dok sakupis sve delove, a u kecu mozes odma ako odes na dantooine...

Sto se tice filmova gledao sam sve po XYZ puta osim epizode 3, nju samo jednom...

Inace upravo sam sabio prvih 30 KOTOR stripova, mnoooogo je dobro... Ali mnooooogoooo... Ceo dan crtam jedi/sithe od inspiracije.. Da imam skener kacio bi nest, ima lepih stvari... smile.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Aug 5 2008, 10:21 PM
Post #276


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



pffft..misko i crtanje XD.gif rofl..nekako ne ide zajedno XD.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Aug 5 2008, 11:15 PM
Post #277





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



QUOTE(LoshMeeBre @ Aug 5 2008, 09:06 PM)
Ja, ja.. Istripovao sam se nesto.. Ali u kotor2 mi je bio nekako manje zanimljiv, a i kasnije ga dobijes, dok sakupis sve delove, a u kecu mozes odma ako odes na dantooine...

Sto se tice filmova gledao sam sve po XYZ puta osim epizode 3, nju samo jednom...

Inace upravo sam sabio prvih 30 KOTOR stripova, mnoooogo je dobro... Ali mnooooogoooo... Ceo dan crtam jedi/sithe od inspiracije.. Da imam skener kacio bi nest, ima lepih stvari...  smile.gif
*


Tatooine, nisi dovoljni geek tongue.gif

Inace Old Republic ce da bude MMO, ne film.... Posto ga izdaje EA ocekujem nesto sto ce da bude isti wow, napravljeno da iscedi svaku paru iz fanbase-a. Meni se uvek vise svidjao SW od WC, kad bi uspeli da naprave dobar MMO od na tu temu sigurno bi ga igrao ( SW: Galaxies niko ziv nije igrao, pa pretpostavljam da je sranje ). Bila bi steta kad bi upropastili nesto toliko dobro, posto wow polako umire savrseno je vreme za kotor MMO ( ko mi ne veruje za wow neka pogleda ko sve ubija Ilidana, i wow reklame na svakom sajtu vezane za kompjutere)


Od filmova kec je raspad, dvojka je prepuna igranja sa specijalnim efektima, trojka lose odradjena zbog osrednjeg Anakina/Vadera i Padme, epizoda 4 je do jaja, 5 i 6 su bolest... One kratke animirane epizode nisu nista specijalno, ocekujem da ce ovaj novi film za celu porodicu da bude najgori krs.


Wanted - Sat i nesto akcije, blago zanimljiv preobrazaj iz nerda u assasina, u paketu dobijete malo akcije, malo eksplozija, malo Angeline Jolie, jedna obrt i jednog do jaja glavnog negativca.


@LoshMee: Ae mi preko pma posalji neki link za te stripove, da ne zagadjujemo topic.

edit: Sad gledam Hancock, ekstra je film.

This post has been edited by Slovenatz: Aug 6 2008, 01:45 PM


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Legenda
post Aug 10 2008, 06:59 PM
Post #278


Grafički dizajner
Group Icon

Group: Saradnik
Joined: 5-March 06
Member No.: 37
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: IV d



Ne mogu sad da gledam sta ste navodili pre mene.. biggrin.gif Nedavno sam gledao film Superhero,parodija na Spidermana XD.gif Odlican film..

Posle tog filma trazio sam neke filmove sa Lesliem Nielsenom (glumi u Mrak filmu predsednika,a u Superhero-u junakovog oca),pa sam pogledao Naked Gun trilogiju smile.gif Fenomenalne komedije,pustali su ih na tv-u vise puta..

A i Hancock je odlican biggrin.gif mada je komercijala.. XD.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Devojka sa mesecom u očima
post Aug 12 2008, 11:28 AM
Post #279





Group: Članovi
Joined: 3-August 07
From: in front of computer :D
Member No.: 608
Status: Van MGa
Škola/Razred: (jedina) gimnazija (u ovom gradu) II



Ja sam juche odgledala "Konje vrane" i dopao mi se vishe od prvog dela. Simpatichan filmic smile.gif

A gledala sam i "Chitulju za Eskobara" i baaaash mi se dopao smile.gif

This post has been edited by Devojka sa mesecom u očima: Aug 13 2008, 10:07 AM


--------------------
Good
user posted image
Thank goodness there are people like you in the world! You are tolerant and conscious of others, and people are generally drawn to your kind open demeanor. You give help when it is needed and enjoy the happiness of others. Sometimes you may have bad days, but you try not to take it out on other people. Your goodness inspires people to be the same way, and you know that your friends will do the same things for you that you do for them.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pyost
post Aug 15 2008, 04:10 PM
Post #280


Deus Ex Makina
Group Icon

Group: Administratori
Joined: 25-January 06
From: Beograd
Member No.: 2
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: RAF



Ratatouille - animirani film koji je izasao iz Pixara sa "potpisom" Walt Disney. Jedan od retkih filmova koji je uspeo stvarno da me nasmeje biggrin.gif Definitivno preporuka smile.gif


--------------------
Baby, it's a violent world.

Registrovani korisnik Linuxa broj 460770 [Ubuntu 7.10]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

19 Pages « < 12 13 14 15 16 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: