11 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Odnosi, Muško-Ženski odnosi i opšta diskusija...

Puzzler
post Jul 17 2007, 08:49 PM
Post #21





Group: Članovi
Joined: 2-July 06
Member No.: 74
Status: Van MGa
Škola/Razred: MG/IIb (proud of it)



Jedan duhovit članak na temu fensera (zapravo FENSERKI) koji je izašao pre neki mesec u "Huperu"

user posted image


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 18 2007, 10:23 AM
Post #22





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



QUOTE(wux @ Jul 17 2007, 08:56 PM)
QUOTE(Iva @ Jul 17 2007, 03:31 PM)

PRvo ne mora da znaci da su iskompleksirani...A drugo to sto prate trendove ne mora da znaci da nemaju gram mozga.Ima ljudi koji prate sve modne trendove i oblace se po poslednjoj modi ali si intaligentni.A usput jos nemoj da zameras takvim ljudima posto i ti sam koristis enivej i itd..Sto pokazuje da i ti pokusavas da se ubacis u masu koja to koristi.

Prvo, mora da znaci da su iskompleksirani dry.gif ... Normalan covek ne moze i nece da STROGO prati trend, zasto onda imamo mozak?! Ako sam sad ja poznata licnost, opasni baja pun para koji ne silazi sa tv-a onda ja mogu da se skinem go i hodam po ulici i sta onda "ljudi koji vole da prate trend" se svi skinu goli i svima je lepo?!
I taj trend je morao neko da osmisli i ako pratis taj trend onda samo kopiras njegovo misljenje, a da li stvarno mislis da bi isti taj "smisljac" pratio nesto sto je drugi smislio?! NARAVNO DA NE! On se lepo izdvojio, nametnuo svoj nacin oblacenja ostalima i zgrno ogromne pare... A svi posle samo rade isto sto i on... On je napravio gomile svojih kopija i iskulirano posto faca! Prate trend(mislim bez imalo odvajanja, ako se nesto poklapa, nije strasno) samo ljudi koji nemaju svoje misljenje i tako se osiguravaju da nece biti ismevani! Samo oni sto imaju manjak samopouzdanja... Pa mi smo ipak ljudi, ne laboratorijski misevi da se neko poigrava sa nama...
P.S. Kaze se inteligentni.
*



Izvini, JA NISAM TO NAPISALA, khm sleep.gif molim te da to sredis..


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SANDRA
post Jul 18 2007, 11:29 AM
Post #23





Group: Članovi
Joined: 1-February 07
Member No.: 420
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka gimnazija III d



E sad postoje normalni ljudi kojima se jednostavno svidjaju moderne krpice i imaju ih u svojoj garderobi a to ne znaci da su supljoglavi. Isti ti ljudi su dobri djaci, studenti, uspesni ljudi i ne izgledaju k'o da ih je traktor pregazio vec imaju stila i to umeju da iznesu a da ne izgledaju nimalo isfolirano! Druga prica su supljoglavi koji ne umeju prostu recenicu da sklope i misle da ce im krpice izgraditi ime- takve ne podnosim! Prvo ti budi ime s kojim covek moze da prica, da se opusteno zeza a posle gradi stil kakav hoces i nosi ono sto ti se svidja! Ima ljudi koji ne zadovoljavaju ovde nijedan pomenut kriterijum fensera po izgledu a ponasaju se k'o da su od secera!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
wux
post Jul 18 2007, 06:48 PM
Post #24





Group: Članovi
Joined: 13-July 07
Member No.: 574
Ime i prezime: Vukasin Stojisavljevic
Škola/Razred: Buduci mg-ovac



Izvinjavam se, citat je bio namenjen Tijani... blush.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Jul 20 2007, 03:14 PM
Post #25


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



evo,ja prelazim u fenserke XD.gif za pocetak:umesto crvenih pramenova imam plave ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anchi
post Jul 20 2007, 03:16 PM
Post #26





Group: Članovi
Joined: 27-July 06
Member No.: 76
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG



QUOTE(Neonkitza @ Jul 20 2007, 04:14 PM)
evo,ja prelazim u fenserke XD.gif za pocetak:umesto crvenih pramenova imam plave ^^
*



Ti to ozbiljno? Plave????
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonkitza
post Jul 20 2007, 03:39 PM
Post #27


Spammerkitza


Group: Članovi
Joined: 26-August 06
From: WoW Beta
Member No.: 80
Status: Bivši učenik MGa
Škola/Razred: Studentkinja ETF-a



sad su plavi smile.gif sprala se boja...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Maja13
post Jul 20 2007, 07:41 PM
Post #28





Group: Članovi
Joined: 20-July 07
Member No.: 583
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Marina Pavlović
Škola/Razred: Ib



Ja ne pratim modu. Mozda ponekad bacim pogled na casopise i-to je to. Inace, imam drugaricu koja slepo prati modu. Trebali ste da je vidite kada je na zurku dosla na visokim tankim stiklicama (usput, ona ima 13 godina i visoka je 173 cm).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mini morris
post Jul 24 2007, 04:50 PM
Post #29





Group: Članovi
Joined: 20-July 07
From: BG
Member No.: 581
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: mg IVb



uuuuuuuuuuuh...
pa...da....divni ste...za svoje godiste...

***za maju 13
sta sad mi treba da ti trazimo broj od drugarice, il da se smejemo sto ti jos nisi naucila da hodas na stiklama... samim komentarom o tome pokazujes kolko je tebi to vazno , i kao seres nesto...aj malo neki komentar o ljudima a da nisu stikle i visina (sa ili bez njih...)

***za kralja sto je poco temu
samo cu reci, stvarno si kralj...ako budem hteo jos nesto, zavrsicemo u temi-prozivke...a moze i maja isto, posto je i ona glupa

inace, po cemu su metalci kao ne fenseri? isti qrac, samo svi nose crno, i svi kao jeeee, moja omiljena grupa vise vristi...isto ko i ovi sto slusaju narodnjake... realno, u zadnjih dosta godina, ne mogu nikako da kazem da slusam jedan kao pravac u muzici, posto nijedan nije kao pravac dovoljno dobar, nego moras da ivlacis od pincetom po pesmu il dve, i svuda uvek moze da se nadje ponesto dobro...to bar po meni znaci da imam neki ukus, kakav takav, i izbor, a ne ko neki "Jedini fenseri, koji mi ne smetaju, su oni koji imaju mozak i uglavnom slušaju techno ili house - svoji su." ?????? po cemu su kao oni svoji, a ovi ostali budale?

o5 za istu osobu, koja se mozda pronasla, a mozda i nije jer je glupa-
1.Gomila devojaka u Beogradu jedva čeka da stavi oooogromne alke na svoje uši, da nosi najmodernije cipele na ogromne štikle, da kupuje najnovije parfemčiće i ostale zavrzlamice - meni je to jednostavno ogavno i zaista je ružno kada vidim tako neku osobu.
***zovu se mindjuse, devojke(i majkl dzekson) nose stikle, da, dobrodosao u stvarnost, i neki ljudi vole da lepo mirisu...ako ti uzivas u svom znoju, budi siguran da drugi ne uzivaju

2.neki od vas će reći da su to predrasude - pa jesu, ali opravdane su. Kada god bih poveo konverzaciju sa nekom osobom, koja se oblačila fancy, ili bih naišao na ogromnu količinu sarkazma ili bih naišao na vetar u njenoj/njegovoj glavi.

***aj, mozda ja ne razumem pojam fensi, al inace-obicno nema puno veze oblacenje sa inteligencijom-cak, ako je neko nesto uklopio, znaci da je pametniji od metalca koji obuce pocepane farmerke i bilo sta crno...prosto zato sto je potrosio sekund razmisljajuci o tome...

3.Naravno, tu je i gomila devojaka koje se ugledaju na pevaljke Grand Šou-a - što je samo po sebi i te kako debilno - kako može da ti uzor bude neka žena koja je dala 2.000 E za ugradu silikona, koja peva kao da će posle nastupa da zakolje pile? Jedno je osećati se dobro zbog sebe, a druge je osećati se dobro zato što misliš da nečemu pripadaš...
***ne ugradjuju samo one silikone, ,meni je to inace glupo, ali definitivno pokazuje da je doticni neko zaradio 2000E, sto i nije tako lose...(cerovatno i vise, cim je tolko puko na svoj izgled)

4.To su sve kompleksi... Kod devojaka počinju tada kada se prvi put dočepaju barbike ili nekih drugih lutkica - dobro, barbike nekako i MOGU da prođu
***a sa cim treba da se igraju? i ti si se valjda igrao sa dzi-aj-dzojcima i pistoljima, i mislis da ti to nije povuklo nikakve komplekse...sacekaj sociologiju, pa ces to malo bolje da ukapiras...svi imamo komplekse, zavisi samo koje, i od barbika i bez njih, dobices neke
5.Iz moje lične perspektive - nikada neću poštovati devojku koja ne ume da poštuje sebe i oslobodi se od uticaja spoljašnjeg sveta.
***a to ces da zakljucis po tome sta je obukla...e, frojde, nismo te prepoznali...

***kuzman
za sminku ok, al ovo za moderno-ako neko ipak ima na sebi nesto sto jeste moderno-ne znaci da je to razlog sto je kupio-mozda mu se slucajno bas svidja...inace bi svi trebali da idemo u sljastecim suskavcima, il onim jos starijim sjajnim uskim zvoncarama...

i naravno, clanak iz "buntovnickog i pametnog" casopisa uz koji ce vam biti super-HUPER!?? koji inace uopste nije fensi? hm...

i tako...mozda biste trebali prosto da kazete da ne volite seljacine(ne sa sela, mislim na zargonsku upotrebu ove reci), muske i zenske, a ne fensere...koji se cesto poklapaju, al ovako je prosto bolje...


--------------------
How many sabre fancers is needed to change a light bulb?
-None, sabre fencers are not afraid of dark!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
plavusa(i dalje)
post Jul 24 2007, 05:20 PM
Post #30





Group: Članovi
Joined: 11-June 07
From: bas ovde
Member No.: 531
Status: Van MGa
Škola/Razred: mg IVb



QUOTE(Neonkitza @ Jul 20 2007, 03:39 PM)
sad su plavi smile.gif sprala se boja...
*



hehehe dobrodosla u svet plavusa smile.gif


--------------------
ja sam plavusa, a koji je tvoj izgovor;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Maja13
post Jul 24 2007, 08:05 PM
Post #31





Group: Članovi
Joined: 20-July 07
Member No.: 583
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Marina Pavlović
Škola/Razred: Ib



U redu je, nisi morao da budes tako neprijateljski nastrojen. Nece se svet srusiti ako nesto kazes malo blaze. A ako je po tebi normalno da u 13 godina hoda na stiklicama od 10 cm, meni nije. Moras da naucis da postujes tudja misljenja, mini morrisu! I usput, NISAM GLUPA! I usput, ako imam kratku frizuru, nosim narandzaste pantalone, i ne sminkam se i slucajno ne izgledam kao sisla sa GRAND parade, to je moj problem. I da se nisi onako poneo rekla bih da se slazem sto se tice metalaca i grandovca ali ovako mi je suvise mrsko da se slozim sa tobom.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 24 2007, 08:50 PM
Post #32





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Ovako.. ništa ne valja kad je preterano.. kako fancy-style tako ni metal niti bilo šta drugo..

Ali ovako.. to su stereotipi.. dakle, znam osobe koje su onako skroz fancy a u duši su mi baš drage. Jeste da slušaju muziku koju ja ne podnosim (ili jedva podnosim XD.gif), jeste da izgledaju wacko.gif, jeste da ... ali zapravo mogu s njima sasvim lepo da komuniciram.

E sad, za metalce, crno oblačenje itd. Gle', ja slušam metal, i najveći deo moje odeće jeste crne boje. Ali, osim toga što slušam metal, slušam i rock, psychedelic rock, gothic, jazz.. i još ponešto; i osim toga što nosim crno, imam poneku belu majicu ili tako nešto. E sad, mozak mi nije ispran citatiam tipa "live for metal, metal for life" ili "die for metal" (koliko god ovo bilo suprotno, zapravo mi se svodi na isto) i slično (to bi bilo malo zabrinjavajuće), a isto tako poznajem nekolicinu osoba sličnih sebi po ovom pitanju. Ne klasificiram sebe kao metalku (metalca u ženskom rodu XD.gif), darkericu, etc.

Zapravo mislim da preterujemo malo sa predrasudama, ne možeš znati kakva je osoba dok je ne upoznaš redovno... ali ruku na srce, i ja ponekad pomislim "joj vidi ovu fenserku.. ***.. na šta liči..."

I opet, ako neko misli da je kewl ako izgleda kao da je sišao sa Grand parade, njegov problem.. ili ako devojka od 13 godina nosi štikle, screw that, nose mamine štikle i devojčice od 5 godina laugh.gif

Btw imaš i fenserke sa narandžastim pantalonama


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
plavusa(i dalje)
post Jul 24 2007, 10:00 PM
Post #33





Group: Članovi
Joined: 11-June 07
From: bas ovde
Member No.: 531
Status: Van MGa
Škola/Razred: mg IVb



QUOTE(Iva @ Jul 24 2007, 08:50 PM)

Btw imaš i fenserke sa narandžastim pantalonama
*



oooo,da,majo, imas i djubretarce lol.gif lol.gif lol.gif


--------------------
ja sam plavusa, a koji je tvoj izgovor;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mini morris
post Jul 24 2007, 11:08 PM
Post #34





Group: Članovi
Joined: 20-July 07
From: BG
Member No.: 581
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: mg IVb



loooool
pa verovatno i one pomisle-vidi ovu metalku...svodi se na isto...ja se npr, mnoooogo smorim kad vidim devojku skroz u crnom i u martinkama na 30`C...kao glupo je

za devojku u narandzastim pantalonama-ne placi dusho, to je tvoj izbor,al ne bi trebala da pljujes drugaricu sto nosi stikle, narocito ako ti je drugarica...moze lepo da vezba za maturu, normalno je da tu nosi. predlazem i tebi da probas, ako planiras da ih nosis tad, posto je mnooogo retardirano kad devojke koje nisu vezbale pocnu da se izuvaju...


--------------------
How many sabre fancers is needed to change a light bulb?
-None, sabre fencers are not afraid of dark!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SANDRA
post Jul 25 2007, 12:18 AM
Post #35





Group: Članovi
Joined: 1-February 07
Member No.: 420
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka gimnazija III d



Sad smo dosli do vezbanja hodanja u stiklama sa 13 godina! A da vas ja piitam koji ce vam pistolj veca stikla od 5 cm na maturi posle osnovne! Sto mi raspravljamo o fenserima i nisu svi nabedjeni! Sudite o ljudima kad progovorite s njima par reci tek tada mozete da procenite da li je stvarno foliraza ili jednostavno nekome se svidja da izgleda chudno a da je dusa od coveka! Ja sam prva protiv crnog i stereotipa jer zivim u nekom svom svetu no ako se nekome to svidja pa sta! Budi prijatelj ili lepo reci misljenje toj osobi u lice! Nemoja sad svima soliti pamet sta je za tebe fenser ili nosenje narandzastih pantalona! Uzivajte u zivotu! cheers.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 25 2007, 12:19 AM
Post #36





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Ja nisam leti u martinkama ali jesam skroz u crnom.. ne patim toliko od toplote (a ni nemam neke pantalone koje nisu crne).. Uostalom, to je moj problem smile.gif

Nego u vezi sa ovim štiklama - gle', ne mora ona nositi na maturi štikle.

Edit (sad videh Sandrin post):
QUOTE(SANDRA)
Sudite o ljudima kad progovorite s njima par reci tek tada mozete da procenite da li je stvarno foliraza ili jednostavno nekome se svidja da izgleda chudno a da je dusa od coveka!

E to.. respect cheers.gif
QUOTE(SANDRA)
Ja sam prva protiv crnog i stereotipa jer zivim u nekom svom svetu no ako se nekome to svidja pa sta!

Za stereotipe sam saglasna uglavnom, ali što si protiv crnog? unsure.gif cool.gif

This post has been edited by Iva: Jul 25 2007, 12:23 AM


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Maja13
post Jul 25 2007, 12:08 PM
Post #37





Group: Članovi
Joined: 20-July 07
Member No.: 583
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Marina Pavlović
Škola/Razred: Ib



Ok, sto se tice stikla, ko voli nek izvoli, nemam nista protiv. Neke stikle umeju da budu slatke. Ja nisam osoba koja pljuje po drugaricama, i mrzim osobe koje to rade. Samo sam razocarana jer mi je ona bila najbolja drugarica, isle smo zajedno na treninge, u biblioteku, itd. Onda se promenila. I to enormno. sad.gif
Postala je cudna i opsednuta time da izgleda starije, cak je i mene pocela da menja. Sreca te me je jedan osmak s kim se druzim pitao "Maky, duso, sta ti se desava?" Tad sam se osvestila. Ko da mi nije dovoljno kad me klinke u parku salecu dok cuvam mladju sestru od 3 godine i pitaju "A jesi joj ti mama?"
A za pantalone, imam i crveno-bele straftaste. biggrin.gif Ne volim da se oblacim monotono.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
VEX
post Jul 25 2007, 01:08 PM
Post #38





Group: Članovi
Joined: 12-March 07
From: Gde sednem
Member No.: 467
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG II



MINI mORISE Svaka ti cast cheers.gif cheers.gif cheers.gif Stvarno si sve dobro rekao.

This post has been edited by VEX: Jul 25 2007, 01:12 PM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Jul 25 2007, 01:50 PM
Post #39





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Err... fekališeš.. gle.. to što je ona odlučila da izgleda starije ne mora da znači da je loša osoba, ali nebitno to, nego ti radiš ono što mrziš - ogovaraš tu drugaricu kroz već nekoliko postova. Zapravo, maltene da si celi post posvetila njoj rolleyes.gif.


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SANDRA
post Jul 25 2007, 02:06 PM
Post #40





Group: Članovi
Joined: 1-February 07
Member No.: 420
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: Matematicka gimnazija III d



Mnogo sam happy za skroz crno! Ne mogu i mnogo greje leti! No ako se to nekome svidja pa sta! E a za Maju- nije lepo da budes tracara ima ih i previse u MG! XD.gif Daj uopsteno misljenje za to sluzi forum!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: