Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> WW...3 ?, :/

c1k4_ml3kc3
post Sep 6 2008, 01:06 AM
Post #1





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



user posted image



user posted image



CODE
There is no flag large enough to hide the shame of America



Прво започну рат, а онда штите своје интересе...

Шта мислите о могућности новог светског рата? Или макар подгревање ''хладног рата'' на 250 C* ??? Докази су јасни.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SBS
post Sep 6 2008, 01:27 AM
Post #2



Group Icon

Group: Moderatori
Joined: 25-April 08
Member No.: 1.043
Status: Van MGa



Ne verujem da će biti svetski rat narednih bar 20 godina, al nikad se ne zna, ja se nadam da neče biti, jer mi uvek na*****o XD.gif, hladan rat teško, al ovo preseravanje će da se nastavi. SVE SU INTERESI wink.gif

Ameri seru Irancima, jer oće da koriste nuklearnu energiju, jer je energija budućnosti smile.gif, a sad povećavaju cenu nafte da bi napunili budžet, jer su prsli u Iraku, al ipak zato kontrolišu bar 70% nafte i zato su najmoćnija zemljan na svetu, al SVE velike sile su pale pa će i ova wink.gif biggrin.gif


Rusi se preseravaju isto, šire se jer imaju gas (može im se), žele da povrate staru moć, mi se prrrrrrrrrrrreviše uzdamo u njih, oni logično samo prkose Amerima, a i to je dobro, jer mora neko da im se suprotstavi, jer bi Ameri bili još gori


Kinezi će, bar ja mislim da, biti verovatno 2. sila(posle amera) ili ako se udruže sa Rusima prva, jer ima ih najviše i najbrže se razvijaju, a ne kurče se(mnogo) i imaju nekakve principe...

verovatno nisam potpuno u pravu, al to je moje mišljenje

This post has been edited by Badzin izalslanik: Sep 6 2008, 01:28 AM


--------------------
зашто цитирати песму, кад једноставно можеш рећи своје мишљење: " Не волим кнедле са шљивама"!!!


Now i wanna sniff some glue!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Sep 6 2008, 03:06 AM
Post #3





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Ми смо толико наyебали да горе више и не може...или тога нећемо ни бити свесни...

Економија Русије је доста јака. Војна ваздухопловна сила...нећу ни да помињем ( пета и релативно нова ''шеста'' генерација авиона Сухој, МиГ итд ). Иако није тачан прецизан број (војска мора да има одређене тајне) сасвим је логично сматрати да што се војника тиче, милион калашњикова намање...морнарица већ заузела сва околна мора (укључујући и Црно море)

Изнео сам слику обзиром да је и више него јасно како се стратешки полако стеже обруч око Русије, пућкају бивше СССР државе против Русије како би то заправо ослабило Русију.
Амери би најлакше нападали путем Западних земаља (Европе) претежно се хватајући за маску УН обзиром да се тренутно Русија највише ослања на своје ракете - али не бих рекао да су у стању да узвраћају паљбу на изузетно висок проценат становништва који чине популацију западно од Украјине...
user posted image

user posted image
Амери имају своје ''мини базе'' у готово свим земљама Алијансе, односно NATO, и свака од њих може служити за било који тактички напад. Једна од тих локација је и Косово, само да напоменем (интереси).
Било би јако, јако лоше када би Москва заправо ''пала'', а иначе ми и имамо разлога да се уздамо у Русе јер они, ипак, представљају светску силу која је по својој милитарној снази јача од било које друге државе (можда не и од Кине, нисам сигуран...али од USA саме - дефинитивно).

Кинези...што се њих тиче, има их милијарду...две. Могу и да катапултирају људе како би обарали авионе...поврх свега чувају своје најстарије традиције до дана данашњег.

О Америма, Немцима и Британцима и не вреди причати...


Када се издешавало шта се већ издешавало у области граница Грузије и Русије, било ми је помало смешно јер укључим радио - чујем ''рат''. После шест сати ''Грузијски градови већ срушени...'' - Мислим, где ће ко да напада Русе. Није ми то баш јасно...али океј.
УН се изјаснио сасвим апсолутно јер наш територијални интегритет НИСУ подржали која је омогућена резолуцијом, али чим је Русија признала Јужну Осетију као својствену државу - одмах креће ''то није у складу с УН, бла бла бла''.
Ирак, Иран и тако те земљице су једино извор нафте...понестало Америма...додуше, то се познавало одавно али сада је све јасније и јасније. Сматрам да ће доћи до рата Алијансе и Русије и то у не тако далекој будућности (2012-2015).
Ми нећемо бити директно умешани или захваћени...

Иначе, не баратам било каквим потврђеним информацијама већ једноставно износим своје површно мишљење на конту тога што је стратешки јасно да се Русија обмотава, а вести ме из дана у дан све више убеђују...

This post has been edited by c1k4_ml3kc3: Sep 6 2008, 03:25 AM


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Sep 6 2008, 07:14 AM
Post #4





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



QUOTE(c1k4_ml3kc3 @ Sep 6 2008, 02:06 AM)
user posted image
user posted image
CODE
There is no flag large enough to hide the shame of America

Прво започну рат, а онда штите своје интересе...

Шта мислите о могућности новог светског рата? Или макар подгревање ''хладног рата'' на 250 C* ??? Докази су јасни.
*


Cek da razmislim.... NE


Niko normalan ne bi zapoceo svetski rat, bar ne dok ne mogu da budu 100% sigurni da protivnik nece moci da upotrebi nuklearno oruzije protiv njih. Cisto sumnjam da ce se nuklearne sile sukobiti u neko skorije vreme.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nameless_one
post Sep 6 2008, 10:37 AM
Post #5





Group: Članovi
Joined: 5-February 08
From: Novi Beograd
Member No.: 869
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Goran Šahinovic
Škola/Razred: MG IIIa



^agree

Al' za hladni rat nisam tako siguran.
Racunam da ako Obama pobedi stvari ce se vratiti na staro,ameri ce priznati poraz u Gruziji i uspostaviti prijateljske odnose sa Rusijom.Sa druge strane,Mekejn ce verovatno ici na 'iron fist style'...
BTW po meni Amerima uopste nije trebalo ovo sranje sa Gruzijom,Ukrajinom i ostalim bivshim drzavama SSSR-a.Kao da im je Rusija direktna pretnja pa za svoje prioritete postavljaju okruzivanje iste sa svih strana clanicama NATO-a.
Nikad necu razumeti Amerikance kso.gif

This post has been edited by Nameless_one: Sep 6 2008, 10:37 AM


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hannibal Lecter
post Sep 6 2008, 10:47 AM
Post #6





Group: Članovi
Joined: 15-October 06
From: People's Democratic Republic of Konjarnik
Member No.: 154
Status: Bivši učenik MGa
Ime i prezime: Ilija Ivanišević
Škola/Razred: Fizički fakultet, B smer, I godina,



Mlekce oces da se kladimo u 100 dinara da nece biti rata izmedju NATO-a i Rusije do 2015? XD.gif

Niko nije lud da rizikuje nuklearni rat, ovo su obicna prepucavanja velikih sila... Po meni, hladni rat nikad nije ni zavrsen..

Zrtve tog prepucavanja nisu ni Rusi, ni Ameri, nego upravo male bedne zemlje (Srbija, Gruzija...)

Ja licno nisam za ulazak u NATO, posle svega sto su nam uradili, ali i EU treba uci..

Ne vidim zasto napominjes da Rusi imaju najvise vojske. Covece, oni se ne bi tukli kalashima, nego nuklearkama XD.gif

I jos nesto, kada bi doslo do totalnog rata (govorim hipoteticki), Srbi sigurno ne bi ostali po strani.. 99% bi stali na stranu "brace Rusa" i ratovali sa na Kosovu, u Hrvatskoj, Bosni itd...


--------------------
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold
And if you listen very hard
The truth will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll


Svi me žele, a ja sam nedodirljiv!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Djole
post Sep 6 2008, 10:56 AM
Post #7





Group: Članovi
Joined: 24-February 07
From: Sindidun
Member No.: 452
Status: Učenik MGa
Ime i prezime: Djordje Rosic
Škola/Razred: MG / IVd



QUOTE(Slovenatz @ Sep 6 2008, 08:14 AM)
Cek da razmislim.... NE
Niko normalan ne bi zapoceo svetski rat, bar ne dok ne mogu da budu 100% sigurni da protivnik nece moci da upotrebi nuklearno oruzije protiv njih. Cisto sumnjam da ce se nuklearne sile sukobiti u neko skorije vreme.
*



A sabotaza slovenac? Nisi igrao red alert vidim ja. Par dzinovskih lignji i ratnih medveda, i zbogom amerikanci. Da ne pominjemo cepeline i mind control.


--------------------
no future for you
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Sep 6 2008, 11:18 AM
Post #8





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



Рат подразумева више сфера надметања, а један од водећих начина је преко медија као и путем ширења одређених дезинформација.

Трећи Светски не мора нужно означавати борбу путем нуклеарног оружја обзиром да су како Руси тако и Пентагон последњих пет-шест година изучавали не само нанотехнологију већ и модификоване летелице које би могле да путују четири до пет пута брже од брзине звука и лебде изнад атмосфере, тј. орбитирају око планете Земље достављајући бомбе (које су отпорне на атмосферско сагоревање у било ком смислу) на било коју локацију...било где. Самом употребом нуклеарног оружја, било које стране, би значило да она страна која користи нуклеарно оружје заправо не само да не мари за планетарну екологију већ и за животе цивила, тј. популације људи... Што је, иначе, Америка једном и доказала када су разорили Хирошиму и Нагасаки.

Иначе, постоје и војни логори американаца који се не налазе у самим САД, како би заробљеницима (к'о бајаги терористи) било омогућено то да их заобиђе амерички устав као и било какво правосуђе које важи за било ког грађанина САД, а поред свега УН има и одређене законе поводом ратних заробљеника где се то не поштује у логорима обзиром да их не сматрају ''ратним заробљеницима'' - већ једноставним месом за мучење у циљу откривања разноразних информација.
Иначе, свако може да адекватно закључи да је сценарио једанаестог септембра исцениран како би се читавој нацији САД доказало како се у војне силе мора улагати и редовно плаћати порез (који чини више од милијарду $$$) обзиром да постоји ''претња тероризма'' и то од држава које не занима Америка и које своју економију очувају стабилном управо захваљујући нафти, која је заправо најпримарнији повод за ратовања али и одличну стратешку позицију када је реч о САД носачима авиона обзиром да заузимају југозападни део насупрот Русије.

Иначе, познато је да је светски најпродаванија рафална пушка управо Калашњиков (АК-47). Такође, свуда у свету се купују руска оружја, авијација руских компанија итд... Логично је да једна одлична светска сила, која има изузетно развијену економију и од које Европа заправо зависи када је реч о енергетском плану, не мора да продаје своја оружја...осим уколико нису већ застарела када је реч о новој генерацији оружја које Русија за себе производи...

Иначе, ја се надам да ће Обама победити али готово сваки, ако не и сваки, САД председник јесте имао потребу да се доказује путем војске или војне силе или је био неко ко подржава војне операције итд, а слика иза свега тога јесте управо да су сви напади на друге државе заправ ''одбрана амера''. Штета је што 50 % популације САД зависе од тога шта ће CNN преносити, а о томе колико су њихове вести веродостојне говори и једноставан податак када је била приказана Сребреница и ''шума'' која је заправо шума дрвећа познатијег као краљевска палма.
Поврх свега, ''ваде се'' на ''Бога'' и Хришћанство - што је само по себи апсурдно када је реч о САД.
Колико је, заправо, просветљен њихов народ говори и податак о томе да је ПРавославље за њих, заправо, нешто што није Хришћанство...а онда се чуде како ми имамо цркве по којим су осликане фреске светаца као и Исуса Христа итд...
Такође, сматрам да свака држава која се води као Хришћанска мора помагати онима који су у невољи. Не видим да је било ко покушао да поврати наше цркве на Косову и Метохији...поготово не Амери...''боле их патуран'', важно им је да имају солидан извор најразличитијих опијата и белог робља преко државе коју су и сами себи створили најочигледнијом отимачином у историји Србије и српског народа.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Balder
post Sep 6 2008, 11:21 AM
Post #9





Group: Članovi
Joined: 26-July 08
From: Beograd
Member No.: 1.078
Status: Van MGa
Ime i prezime: Danko Petrovic
Škola/Razred: Visoka Elektrotehnicka Skola... vecno druga...



Do otvorenog rata ce tesko doci... Mozda, ali jako tesko... Do novog Hladnog Rata... Pa, recimo da je vec poceo, i da ce se najverovatnije samo pojacavati...

Inace, tacno je da svi rade iskljucivo za svoje interese, ali Ruski interesi se obicno poklapaju sa stvarima koje nama odgovaraju... Pre svega tu mislim na slican narod, pravoslavnu veru, cirilicu i Ruski narod koji nas je barem ranije jako postovao... Ne znam kako je sa novim generacijama, ali verujem da i dalje ima dosta Rusa koji imaju tu slabost prema Srbima, kao sto i mi imamo prema Rusima... Kod Amerikanaca i zapadnih sila ovo ne postoji...


--------------------
"Zato vjerujem u sebe, rijeci su suvisne i to dobro znam, jedino Gavrilo Princip je spas, da uzmem utoku i pucam u vas... Bjedne egoiste, lazne moraliste."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Slovenatz
post Sep 6 2008, 02:08 PM
Post #10





Group: Članovi
Joined: 25-February 07
From: Šupak kosmosa
Member No.: 454
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: MG-IIId



Da li je neko gledao konvenciju republikanaca ? Ja se dugo vremena nisam tako smejao... U jednom trenutku sam pomislio da slusam govor radikala na engleskom: "Ja zelim da smanjim poreze, moj protivnik zeli da ih poveca... Ja zelim da stvorim nova radna mesta moj protivnik zeli da zatvori postojeca... ja jedem muda terorista za dorucak, moj protivnik je ***** pa to ne sme.... "

Btw ja sam poprilicno pratio predsednicke izbore u americi, posto me zanimalo sta ce da se desi posle Busha. Obama je na pocetku zvucao odlicno i poverovao sam da bi on mogao da nesto promeni, ali kad sam video ko mu je podpredsednicki kandidat ( Joe "Milosrdni Andjeo" Biden ) bilo je jasno da je spreman da zrtvuje svoja verovanja zarad pobede na izborima. Da ga HIlari Klinton nije pljuvala po celoj Americi tokom borbe za kandidaturu mozda ne bi morao to da uradi, ali ovo je (valjda) ucinjeno kako bi se premostio procep u njihovoj DS. McCain je ok lik, fino govori i deluje kao ogroman korak napred u odnosu na postojeceg predsednike ( a to je bas tesko ). Doduse on ga je dosta podrzavao, hvalio i povremeno grlio u javnosti ( izgooglajte ako vas zanima ) za vreme njegovog mandata, a non-stop zvecka oruzije.


Sto se tice krize u Gruziji citao sam neke tekstove o tome ( najbolji je u proslonedeljnom NIN-u ) i republikanci su dosta dobili zbog te krize, a kako je Gruzija izuznetno povezana sa Amerikom neki nagadjau da im je naredjeno da isprovociraju Rusiju kako bi McCain mogao da govori o tome tokom kampanje ( skocio mu je rejting posle toga, i to dosta ). I na konvenciji je pricao o tome.

Sve u svemu, mislim da bi McCain najverovatnije popravio stanje u Americi ali zato znatno zakomplikovao u ostatku sveta ( na konvenciji je govorio i o smanjenju Americkih donacija drugim zemljama). Za Obamu nisam siguran, posto posle izbora Bidena ( kojem je jedan od najponosnijeh trenutaka u zivotu " nagovaranje Clintona da bombarduje Srbiju" ) Jedan od blazih tekstova moze da napravi novi slogan "Change you can believe in...suckers"

This post has been edited by Slovenatz: Sep 6 2008, 02:09 PM


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
c1k4_ml3kc3
post Sep 17 2008, 04:45 PM
Post #11





Group: Članovi
Joined: 31-January 07
From: 29.Stepen Jupitera
Member No.: 419
Status: Van MGa



QUOTE("Ja")
Изнео сам слику обзиром да је и више него јасно како се стратешки полако стеже обруч око Русије, пућкају бивше СССР државе против Русије како би то заправо ослабило Русију.


Среда 17. септембар 2008. г
QUOTE("Вечерње Новости")
Руска флота у Црном мору смештена на Криму је узрок ''многобројних проблема'', рекао је украјински председник Виктор Јушченко и навео у том контексту питање имања, зону поморске навигације, радиоферфенкције и питање националне мањине на Криму. Москва оптужује Кијев за ''непријатељску'' политику према Русији у контексту руско-грузијске кризе и да компликује активност руске флоте у Црном мору, базиране на Криму


Подсетите ме, ко страховито подржава НАТО у Украјини...? А, да, њихова марионета постављена на чело политичке сцене...

Даљи цитат :

QUOTE("Вечерње новости")
Генерални секретар НАТО Јап де Хоп Схефер изјавио је у Тбилисију да ће НАТО наставити да се шири, упркос противљењу Русије.


Што и јесте био првобитан део плана у читавој причи. Сценарио по ком Алијанса има РАЗЛОГ да обмота Русију. Све што је било потребно јесте да се Русија и изазове.

А нама ће да константно постављају разноразне услове како би били део ЕУ!
Прво, да ''испоручимо'' ратне злочинце (без обзира што је могуће да су негде већ мртви или штавећ), након тога да ''признамо Косово'' (што само неко ко није Србин може да учини), а након тога и да омогућимо Геј бракове smile.gif јер, боже мој, Холандија је земља која ПУЦА ОД МОРАЛА И ЕТИКЕ...чији је Амстердам заправо легло преврата и разврата...

Елем, као што сам и раније рекао највише помоћи можемо имати од Немачке и Кине - што и јесте истина. Холандија и Белгија су, најблаже речено, ГЕЈ!

This post has been edited by c1k4_ml3kc3: Sep 17 2008, 04:46 PM


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: