Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Nacionalizam Na Mgf..., ... prevazilazi svaku meru!!!

Iva
post Nov 1 2006, 05:36 PM
Post #1





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Ovo nije u redu, uopste nije u redu!!!

Na Forumu Matematicke Gimnazije ima definitivno previse mrznje prema nesrpskim narodima koja potice od pojedinih clanova (pa cak i moderatora!).

Mislim, nije u redu, ljudi, asocijacija Krash => Ustasha, nije u redu vredjati tudje politicke stavove, nije u redu. I ja napisem komentar na to, post mi biva obrisan pod izgovorom da je ono bilo ontopic (a ovo kao nije). Jeste, preterala sam mozda u komentaru, ali mislim da me se dotice! Ako je nesto hrvatsko, niposto to ne znaci da je ustasko. Upamtite:

Ustasa != Hrvat

Nije u redu reci IZMETbegovic, makar ga i ne postovali! Ja se licno ne slazem sa njegovim politickim stavovima, ali ga zato ne vredjam!

Nije nikako u redu razdvajati Bunjevce i Hrvate, ali ako vec to radite, NE MOZETE meni diktirati koja sam ja nacionalnost!!! Ne mozete tvrditi da ja nisam Hrvatica, pogotovo ako se ja izjasnjavam da jesam!

Ovo uopste nije u redu, ovosto se ovde dogadja!!! mad.gif mad.gif mad.gif

Nemojte vise da tolerisete ovakve stvari! Ako cete tolerisati jednu stranu, tolerisite obe, ali najbolje nemojte nista wink.gif tako niko nece biti uvredjen i gotovo...

PS Adminima i Modovima
Ukoliko zakljucate, ili jos gore, obrisete ovu temu, to bi bilo krajnje neposteno i nefer, kao da bezite od problema...

This post has been edited by Iva: Nov 1 2006, 05:39 PM


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puzzler
post Nov 1 2006, 05:55 PM
Post #2





Group: Članovi
Joined: 2-July 06
Member No.: 74
Status: Van MGa
Škola/Razred: MG/IIb (proud of it)



Ovako...

Po cenu da budem banovan, dajem svoju podršku Ivi... smile.gif
Slažem se u tome da neki članovi (svi znamo koji wink.gif ) ovog foruma preteruju sa svojim ispadima netrpeljivosti ka tuđoj nacionalnoj pripadnosti i političkim mišljenjima mad.gif

Ali za ovo Krash --> Ustasha...
Iako je zaista uvredljivo, to je bila asocijacija ovog člana, da li prava, ili čisto namerna provokacija, ne znam, ali nije u redu...
Ipak, možda je najbolje da se ti postovi od "Krash" izbrišu, i da se to zaboravi...
Oni koji su pročitali neće zaboraviti wink.gif

I ako ova tema bude obrisana, oni koji su je videli prosudiće da li je Iva u pravu...
Svi znamo odgovor.
I učinićemo sve u našoj moći da se o ovome čuje. wink.gif

Poštujmo pravo na svačiju slobodu mišljenja, i kao Srbin, apelujem...
Ne budimo sve ono za šta nas optužuju na Zapadu - podli, iskvareni nacionalisti...

Peace to all! handshake.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maxydelanoche
post Nov 1 2006, 05:56 PM
Post #3





Group: Članovi
Joined: 3-May 06
From: Zion
Member No.: 61
Status: Van MGa



Citala sam teme na koje se odnosi ovaj Ivin (!kratki!) post i slazem se sa njom. Iako ste mozda tom prilikom smatrali da imate pravo izraziti svoje misljenje (a i imete to pravo fala bogu) mislim da nije u redu da se ucenici tog intelektualnog nivoa spustaju na nivo ljudi koji ce (cak mozda i nesvesno) prozivati jednu finu devojku zbog njene nacionalne pripadnosti. Jel' vi poznajete sve Hrvate??? Ne excl.gif Pa kako onda kog djavola mozete da ih sve zovete ustasama. Slazem se da tako neceg ne bi trebalo da ima na ovom, inace sasvim wacko.gif cool cool.gif forumu. Moguce da niste mislili nista lose, ali kao sto vidite, neko se nije osecao sasvim fino posle takve sizike, pa vi vidite koliko vam je u nameri da se to ponavlja. I da nazdravimo u to ime cheers.gif !


--------------------
Mi znamo sta se desava sa ljudima koji zastanu nasred puta. Bivaju pregazeni.
Nista nije nemoguce. Za nemoguce je samo potrebno malo vise vremena.

I'm doing the best I ever did, I'm doing the best that I can.

www.viva-fizika.org
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
RZA
post Nov 1 2006, 08:25 PM
Post #4


Njeno Ljubičanstvo


Group: Članovi
Joined: 7-September 06
Member No.: 92
Status: Bivši učenik MGa



jeste spam.. ja tu ne vidim nista u znak protesta.. to se lako da obrisati.. rolleyes.gif ..
elem, za nacionalizam..
nemojte bre ljudi... mis'im.. shvatanja su razlicita.. i ne znam.. ja nemam nista protvi Hrvata, mislim da su cak bolji narod od nas.. nisu Hrvati kao jedan njihov politicar.. ili cak dva tri.. nismo svi mi kao nasi politicari.. (sta bi ljudi onda trebalo da misle o nama.. )... i nisu amerikanci kao njihovi.. i zato me nervira kada ljudi pljuju po narodu, kad samo znaju po politicarima.. i zato nemojte da pricate nesto sto ne znate, pa lepo za 10 godina, kad shvatite o cemu se zapravo radilo.. pricajte.. ja ne znam sve.. i priznajem.. i nemojte tu da filozofirate o ustasama i tako nekim stvarima.. mali smo za politiku i to je to..!!! ja sad kao treba da budem proterana zato sto sam makedonka.. ?!!?!??!? blink.gif

This post has been edited by Spužva: Nov 1 2006, 08:53 PM


--------------------
cold
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Laza_91
post Nov 2 2006, 10:16 AM
Post #5





Group: Članovi
Joined: 20-May 06
Member No.: 63



koji nacionalizam???? Zar je moguće da se neko uvredi, ako se zezamo??! Ne znam...Nije u redu da preterujemo,ali nije razlog za ljutnju
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iva
post Nov 2 2006, 01:46 PM
Post #6





Group: Članovi
Joined: 30-June 06
Member No.: 71
Status: Van MGa



Izvini, Lazare, ali je uvredljivo! mad.gif
Nemoj mi reci, zezanje? Ako je to vama sala, meni definitivno nije... nikako!


--------------------
When life throws you lemons... genetically re-engineer the lemon tree to eliminate taste compatibility issues, using the profits to increase personal gain and eventually dominate the citrus market.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Legenda
post Nov 2 2006, 02:16 PM
Post #7


Grafički dizajner
Group Icon

Group: Saradnik
Joined: 5-March 06
Member No.: 37
Status: Učenik MGa
Škola/Razred: IV d



Stvarno ponekad ne razumem ljude..Nisu svi Hrvati isti..Kod vecine preovladava ideja da je svaki pojedinac slika svog naroda.Zasto se ljudi toliko oslanjaju na predrasude i slicna sranja? mad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Puzzler
post Nov 2 2006, 02:31 PM
Post #8





Group: Članovi
Joined: 2-July 06
Member No.: 74
Status: Van MGa
Škola/Razred: MG/IIb (proud of it)



QUOTE(Dex @ Nov 2 2006, 03:16 PM)
Stvarno ponekad ne razumem ljude..Nisu svi Hrvati isti..Kod vecine preovladava ideja da je svaki pojedinac slika svog naroda.Zasto se ljudi toliko oslanjaju na predrasude i slicna sranja? mad.gif
*



Admini, sredite Word Censor malo! mad.gif mad.gif mad.gif
Mislim, nije da mi smeta... XD.gif

guza, crap...

XD.gif XD.gif XD.gif XD.gif

This post has been edited by Puzzler: Nov 2 2006, 02:33 PM


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
theSlug
post Nov 2 2006, 03:07 PM
Post #9





Group: Članovi
Joined: 27-September 06
Member No.: 125



QUOTE(Laza_91 @ Nov 2 2006, 04:16 AM)
koji nacionalizam???? Zar je moguće da se neko uvredi, ako se zezamo??! Ne znam...Nije u redu da preterujemo,ali nije razlog za ljutnju
*




Ne samo da je moguce, nego je sasvim normalno!

Da malo predocim, zar se ti ne bi osecao uvredjenim da na asocijaciju "prostitutka" neko napise Lazina mama??

Sto bi neko rekao,
Peace Love and Unicorns smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
^_NiN0_^
post Nov 2 2006, 04:04 PM
Post #10


Moderator
Group Icon

Group: Moderatori
Joined: 29-January 06
Member No.: 4
Status: Učenik MGa



Meni su izbrisani neki postovi vezani za ovu temu ... meni 2guns.gif dry.gif !

Naravno da se i ja slazem sa Ivom ali Iva sorry ... ovo nije spam tema , ali spameri ce je napraviti ubrzo tako da jel mogu lock, da ne dodje do jos gore situacije ? lockly0.gif


--------------------
Yo!hambin,
Yo!hambina, Yo!hambin
Yo-yo, yo-yo, yo
Yo!hambin,
Yo!hambina, Yo!hambiiina
(Mala matura deca kokaina®
Velika matura deca Yo!hambina)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members: